صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

معرفي نرم افزار رايانه/ Mosaizer Pro+ v12.0 Build 204 - نرم افزار ساخت آسان تصاوير موزاييکي

شايد در سايت ها، مجلات و يا پوستر ها عکس هايي ديده باشيد که خود از هزاران عکس کوچک ساخته شده اند. اين تصاوير به تصاوير موزاييکي معروف هستند. آن ها را موزاييکي مي نامند چون عکس هاي ديگر (عکس هاي کوچک تر) مانند سطح موزاييک شده، تصوير مورد نظر شما را مي سازند.

کد خبر: 2872

پي سي دانلود/ شايد در سايت ها، مجلات و يا پوستر ها عکس هايي ديده باشيد که خود از هزاران عکس کوچک ساخته شده اند. اين تصاوير به تصاوير موزاييکي معروف هستند. آن ها را موزاييکي مي نامند چون عکس هاي ديگر (عکس هاي کوچک تر) مانند سطح موزاييک شده، تصوير مورد نظر شما را مي سازند.

Mosaizer Pro نرم افزار فوق العاده ايست که براي کمک به شما در ايجاد تصاوير موزاييکي با استفاده از تصاوير ذخيره شده در کامپيوتر، طراحي شده است. اين نرم افزار داراي يک رابط کاربري ساده و کاربرپسند است که هم کاربران مبتدي و هم افراد حرفه اي در اين زمينه مي توانند به خوبي از اين نرم افزار بهره ببرند. Mosaizer از انواع فرمت هاي تصويري از جمله BMP, JPEG و PNG پشتيباني مي کند. علاوه بر اين امکان تنظيم سطوح روشنايي، کنتراست، اشباع و شفافيت نيز براي شما فراهم شده است. با استفاده از اين نرم افزار مي توانيد به سرعت و تنها با چند کليک موس تصاوير موزاييکي خود را بسازيد و اين در حالي است که برنامه ميزان بسيار کمي از CPU و حافظه سيستم شما را نيز استفاده مي کند.

قابليت هاي کليدي نرم افزار Mosaizer:
- ساخت سريع و آسان تصاوير موزاييکي
- پشتيباني از انواع فرمت هاي تصويري از جمله BMP, JPEG و PNG
- داراي يک رابط کاربري ساده و کاربرپسند
- امکان تنظيم سطوح روشنايي، کنتراست، اشباع و شفافيت
- استفاده از ميزان بسيار کمي از CPU و حافظه سيستم
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز
- و ...


مشخصات
گزارش انتشار نسخه جديد
شرکت سازنده: APP Helmond
حجم فايل: 11.4 مگابايت

راهنماي نصب
1- نرم افزار را نصب کنيد.
2- فايل موجود در پوشه ي Keygen را اجرا کرده و بر روي دکمه ي Generate کليک کنيد و مسيري را انتخاب کنيد تا فايل لايسنس در آن جا ايجاد گردد.
3- نرم افزار را اجرا کرده و از منوي Help گزينه ي License information را انتخاب کنيد و در پنجره اي که باز مي شود بر روي دکمه ي Read License file کليک کرده و فايل لايسنس توليد شده را انتخاب کنيد.


لينک دانلود

نظرات بینندگان

ارسال نظر