صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

لنوو سه لپ‌تاپ T450, T450s و T550 را براي کاربران اهل کسب و کار معرفي کرد

لنوو در CES امسال چند لپ‌تاپ جديد از جمله‌ لپ‌تاپ‌هاي باريک T450, T450s و T550 را براي کاربران اهل کسب و کار معرفي کرده است. اين لپ‌تاپ‌ها به پردازنده‌ي نسل پنجم اينتل و حافظه‌ي رم ۱۲ تا ۱۶ گيگابايتي مجهز شده‌اند.

کد خبر: 2806

زوميت/ لنوو در CES امسال چند لپ‌تاپ جديد از جمله‌ لپ‌تاپ‌هاي باريک T450, T450s و T550 را براي کاربران اهل کسب و کار معرفي کرده است. اين لپ‌تاپ‌ها به پردازنده‌ي نسل پنجم اينتل و حافظه‌ي رم ۱۲ تا ۱۶ گيگابايتي مجهز شده‌اند.

لنوو علاوه بر معرفي نمايشگر بسيار زيباي ThinkVision X24 از چند لپ‌تاپ جديد نيز رونمايي کرد. لپ‌تاپ‌هاي سري T اين شرکت که سه محصول جديد با نام‌هاي T450, T450s و T550 در آن معرفي شدند، کاربران اهل کسب و کار را نشانه رفته‌اند. اين لپ‌تاپ‌ها از سخت‌افزارهاي قدرتمند و بدنه‌ي باريکي بهره مي‌برند.

لپ‌تاپ ThinkPad 450 در دو پيکربندي و با صفحه‌نمايش‌ ۱۴ اينچ با رزولوشن ۱۳۶۶ در ۷۶۸ پيکسل يا ۱۶۰۰ در ۹۰۰ پيکسل روانه‌ي بازار مي‌شود. لنوو حتي وعده داده که نسخه‌ي خاصي از اين محصول که به رزولوشن بالاتر و صفحه‌ي لمسي مجهز مي‌شود را عرضه کند. اين لپ‌تاپ به نسل پنجم پردازنده‌هاي Core i اينتل و ديسک‌سخت يا SSD مجهز شده است. وزن اين لپ‌تاپ از ۱.۸ کيلوگرم شروع مي‌شود.

لپ‌تاپ Thinkpad 450s که تصوير آن را در ادامه مشاهده مي‌کند در دو نسخه‌ي مختلف عرضه مي‌شود و به صفحه نمايش ۱۴ اينچ با رزولوشن ۱۶۰۰ در ۹۰۰ پيکسل يا ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پيکسل مجهز شده است. اين لپ‌تاپ نيز از نسل پنجم پردازنده‌هاي اينتل به همراه SSD يا HDD به انتخاب کاربر ارائه مي‌شود. از ديگر مشخصات فني 450s مي‌توان به ۱۲ گيگابايت حافظه‌ي رم، ۳ درگاه USB 3.0 اشاره کرد؛ وزن آن نيز از ۱.۵ کيلوگرم شروع مي‌شود.

لپ‌تاپ سوم Thinkpad T550 نام دارد که در سايز ۱۵.۶ اينچ و با صفحه‌نمايش‌هاي ۱۳۶۶ در ۷۶۸ پيکسل، ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پيکسل و همچنين ۲۸۸۰ در ۱۶۲۰ پيکسل راهي بازار مي‌شود. اين لپ‌تاپ نيز به پردازنده‌ي نسل پنجم اينتل، ۱۶ گيگابايت حافظه‌ي رم و سه درگاه USB 3.0 مجهز شده است. وزن اين لپ‌تاپ نيز از ۲.۲ کيلوگرم شروع مي‌شود.

لپ‌تاپ Thinkpad T450s با قيمتِ پايه ۱٫۰۹۹ دلار، لپ‌تاپ T450 با قيمت پايه‌ي ۸۴۹ دلار و T550 با شروع قيمت ۹۹۹ دلار از ماه آينده روانه‌ي بازار مي‌شوند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر