صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

برترين گوشي هاي هوشمندي که از دوربين هايي با پيکسل بالا برخوردارند

۱: Nokia Lumia 930 اين گوشي هوشمند از يک دوربين ۲۰ مگاپيکسلي بهره ميبرد ، که ميتواند تصاوير را با کيفيت بسيار بالايي ضبط کند. ۲: Panasonic Lumix CM1 مانند لوميا ۹۳۰ از يک دوربين ۲۰ مگاپيکسلي بهره ميبرد که البته از سنسور بسيار بهتري نسبت به لوميا ۹۳۰ برخوردار است. ۳: Motorola DROID Turbo از يک دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسلي بهره ميبرد ،اين گوشي هوشمند از دو فلاش LED استفاده ميکند که باعث ميشود در نور کم هم بتوان تصاويري با کيفيت را ثبت کرد ۴: Samsung Galaxy K Zoom هم مانند موتورولا درويد توربو از يک دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسلي استفاده ميکند . ۵: Meizu MX4 ، دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسل ۶: Meizu MX4 Pro ، دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسل ۷: Sony Xperia Z3 ، کمتر کسي از که از قابليت هاي اين گوشي هوشمند خبر نداشته باشد ، زد ۳ با يک سنسور بسيار قدرتمند ميتواند در شرايط مختلف حتي در نور بسيار کم تصاوير و ويديو هايي با کيفيت بالا را ثبت کند. ۸: Sony Xperia Z3 Compact ، از يک دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسلي بهر ميبرد. ۹: Sony Xperia Z2 هم از يک دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسلي استفاده ميکند. ۱۰: Sony Xperia Z1 ، از يک دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسلي بهره ميبرد ، که سنسور آن نسبت به دو گوشي هوشمند Z2,Z3 مقداري متفاوت است. ۱۱: sony xperia z1 compact ، دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسل

کد خبر: 2540

موبي نيوز/ وجود دوربين با کيفيت در گوشي هاي هوشمند به يک اصل مهم بدل شده است ، و شرکت هاي توليد کننده بسياري تمام سعي خود را ميکنند تا يک دوربين بسيار قدرتمند را بر روي محصولات و پرچمداران خود قرار دهند. امروز سايت فون آرنا ۱۱ گوشي هوشمندي را که در سال ۲۰۱۴ معرفي شده و از دوبين هايي با پيکسل هاي بالايي برخوردار هستند را معرفي کرده است ، که ميتوايند در ادامه تمام آنها را مشاهده کنيد. لازم به ذکر است که تعداد پيکسل ها نشان دهنده اين نيست که گوشي هوشمند ميتواند تصاوير بسيار با کيفيتي را ذخيره کند ، بلکه يکي از مواردي است که در اين زمينه کمک ميکند و کار اصلي ، يعني ضبط تصاوير بستگي به سنسور دوربين دارد که باعث ميشود تصاوير با کيفيت باشند ، البته هر چه پيکسل ها بيشتر باشند ، کيفيت تصاوير و ويديوها با توجه به سنسور افزايش ميابد.
۱: Nokia Lumia 930 اين گوشي هوشمند از يک دوربين ۲۰ مگاپيکسلي بهره ميبرد ، که ميتواند تصاوير را با کيفيت بسيار بالايي ضبط کند.

۲: Panasonic Lumix CM1 مانند لوميا ۹۳۰ از يک دوربين ۲۰ مگاپيکسلي بهره ميبرد که البته از سنسور بسيار بهتري نسبت به لوميا ۹۳۰ برخوردار است.

۳: Motorola DROID Turbo از يک دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسلي بهره ميبرد ،اين گوشي هوشمند از دو فلاش LED استفاده ميکند که باعث ميشود در نور کم هم بتوان تصاويري با کيفيت را ثبت کرد

۴: Samsung Galaxy K Zoom هم مانند موتورولا درويد توربو از يک دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسلي استفاده ميکند .

۵: Meizu MX4 ، دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسل

۶: Meizu MX4 Pro ، دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسل

۷: Sony Xperia Z3 ، کمتر کسي از که از قابليت هاي اين گوشي هوشمند خبر نداشته باشد ، زد ۳ با يک سنسور بسيار قدرتمند ميتواند در شرايط مختلف حتي در نور بسيار کم تصاوير و ويديو هايي با کيفيت بالا را ثبت کند.

۸: Sony Xperia Z3 Compact ، از يک دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسلي بهر ميبرد.

۹: Sony Xperia Z2 هم از يک دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسلي استفاده ميکند.

۱۰: Sony Xperia Z1 ، از يک دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسلي بهره ميبرد ، که سنسور آن نسبت به دو گوشي هوشمند Z2,Z3 مقداري متفاوت است.

۱۱: sony xperia z1 compact ، دوربين ۲۰٫۷ مگاپيکسل

ترتيب گوشي هاي هوشمند ذکر شده در بالا هيچگونه ، به برتري کيفيت دوربين آنها نسبت به يکديگر ربط ندارد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر