صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

دانلود / اثري از پيام‌هاي خود باقي نگذاريد/ Ansa Messenger

در صورتي که علاقه‌اي به باقي ماندن پيام‌هاي ارسالي روي گوشي‌هوشمند يا تبلت طرف مقابلي که با آن گفتگو مي‌کنيد، نداشته باشيد، با فعال کردن قابليت Off The Record ٬ پيام‌ها ۶۰ ثانيه پس از خواند شدن توسط کاربر مقابل، بصورت خودکار پاک مي‌شوند. اما اين تنها قابليت آنسا نيست. در صورتي که بصورت ناخواسته و در حالت غيرفعال بودن Off The Record نيز پيامي را ارسال کنيد، مي‌توانيد براحتي آن را پاک کنيد. قابليت Sync Deletion امکان پاک کردن پيام‌هاي ارسال شده را از روي گوشي‌هوشمند شما، طرف مقابل و سرور‌هاي آنسا به‌راحتي امکان‌پذير مي‌کند. يکي ديگر از قابليت‌هاي اين اپليکيشن که شخصيت کارتوني کارآگاه گجت را يادآوري مي‌کند، امکان ارسال پيام‌هاي خود منهدم کننده است. با استفاده از اين قابليت مي‌توان انواع ويدئوها و تصاوير را با قابليت پاک شدن خودکار از گوشي‌ مخاطب مقابل ارسال کرد.

کد خبر: 2515

آخرين خبر/ گاهي باقي ماندن پيام‌هاي ارسال شده در گجت افرادي که با آن‌ها گفتگو مي‌کنيم، دردسرساز مي‌شود، از اين‌رو پاک کردن پيام‌ها يک قابليت کاربردي است که اپليکيشن ارتباطي Ansa در اختيار کاربران قرار مي‌دهد.

آنسا اپليکيشن پيام‌رسان جديدي است که امکان پاک کردن پيام‌ها را پس از ارسال در اختيار کاربران قرار مي‌دهد. در صورتي که علاقه‌اي به باقي ماندن پيام‌هاي ارسالي روي گوشي‌هوشمند يا تبلت طرف مقابلي که با آن گفتگو مي‌کنيد، نداشته باشيد، با فعال کردن قابليت Off The Record ٬ پيام‌ها ۶۰ ثانيه پس از خواند شدن توسط کاربر مقابل، بصورت خودکار پاک مي‌شوند. اما اين تنها قابليت آنسا نيست. در صورتي که بصورت ناخواسته و در حالت غيرفعال بودن Off The Record نيز پيامي را ارسال کنيد، مي‌توانيد براحتي آن را پاک کنيد. قابليت Sync Deletion امکان پاک کردن پيام‌هاي ارسال شده را از روي گوشي‌هوشمند شما، طرف مقابل و سرور‌هاي آنسا به‌راحتي امکان‌پذير مي‌کند. يکي ديگر از قابليت‌هاي اين اپليکيشن که شخصيت کارتوني کارآگاه گجت را يادآوري مي‌کند، امکان ارسال پيام‌هاي خود منهدم کننده است. با استفاده از اين قابليت مي‌توان انواع ويدئوها و تصاوير را با قابليت پاک شدن خودکار از گوشي‌ مخاطب مقابل ارسال کرد.

از جمله‌ي قابليت‌هاي ديگر اين اپليکيشن مي‌توان به ويرايش خودکار تصاوير در زمان ارسال اشاره کرد. با اين قابليت٬ آنسا بصورت خودکار فيلترهايي را روي تصوير ارسال شده اعمال مي‌کند. امکان جستجو در ميان تصاوير و ويدئوهاي گوگل نيز بدون نياز به ترک اپليکيشن فراهم شده تا کاربر با تمرکز روي گفتگوي خود به ارسال تصاوير و ويدئوها بپردازد. آنسا به دليل فلسفه‌ي توسعه‌ي خود که بر مبناي حفظ حريم خصوصي کاربران است، ايجاد چت‌هاي گروهي را در اپليکيشن و سرويس خود نگنجانده است. اين اپليکيشن بصورت رايگان براي اندرويد و iOS‌ منتشر شده است. هنگام اجراي اپليکيشن بايد در اين سرويس ثبت نام کرد. پروسه‌ي ثبت نام همچون ساير اپليکيشن‌هاي پيام‌رسان شامل وارد کردن شماره‌ي تلفن و دريافت کد فعال‌سازي است. با ورود به محيط اصلي و جستجو در ليست مخاطبان و دوستان فيس‌بوک، مي‌توان با افرادي که از اين سرويس استفاده مي‌کنند، به گفتگو نشست.

نظر شما در خصوص اين اپليکيشن چيست؟ نقطه نظرات خود را با ما و دوستانتان به اشتراک بگذاريد.

نسخه اندرويد مورد نياز: 4 به بالا
منبع معرفي: زوميت
حجم برنامه: 12 مگابايت

شما مي توانيد اين برنامه پيام رسان را از سرور اختصاصي بازار اپ دريافت کنيد:

لينک دانلود مستقيم

نظرات بینندگان

ارسال نظر