صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

دانلود / مسابقات اطلاعات عمومي/ Trivia Crack

اپ Trivia Crack فقط يک بازي اطلاعات عمومي معمولي نيست، بلکه با داشتن امکانات ارتباطي، دوست يابي و پيام رساني يک شبکه اجتماعي هم براي کاربرانش محسوب مي شود. بازي به طور کلي داراي دو مود است: مود کلاسيک و مود رقابتي

کد خبر: 2513

آخرين خبر/ راه هاي زيادي وجود دارند تا ميزان اطلاعات عمومي خود را نسبت به ساير افراد بسنجيد؛ مي توانيد در مسابقات خسته کننده پيامکي شرکت کنيد، به مسابقات پر زرق و برق تلويزيوني برويد يا اينکه موبايلتان را در دست گرفته و وارد رقابت بين المللي و هيجان انگيز Trivia Crack وارد شويد. بازي استوديوي Etermax شما را وارد مسابقه اي آنلاين با حريفاني از اقصي نقاط دنيا مي کند تا ميزان اطلاعات عمومي تان را به رخ تمام دنيا بکشيد.

اپ Trivia Crack فقط يک بازي اطلاعات عمومي معمولي نيست، بلکه با داشتن امکانات ارتباطي، دوست يابي و پيام رساني يک شبکه اجتماعي هم براي کاربرانش محسوب مي شود. بازي به طور کلي داراي دو مود است: مود کلاسيک و مود رقابتي.

روند بازي در مود کلاسيک اينگونه است که شما رقيبي را (چه از دوستان فيسبوکي و چه به صورت رندوم از کاربران بازي) انتخاب مي کنيد. حالا يک چرخ رنگارنگ جلويتان ظاهر مي شود که از شش بخش مختلف تشکيل شده: علوم، جغرافيا، تاريخ، هنر، سرگرمي و ورزش. هر کدام از اين بخش ها هم Trophy مخصوص به خود را دارند.

هر بار که چرخ را مي چرخانيد، يک گروه از سوالات برايتان انتخاب مي شود.حالا با پاسخ صحيح به سوالات چهار گزينه اي هر بخش، بايد تلاشتان اين باشد که زودتر از رقيبتان هر شش تروفي را بدست آوريد تا پيروز مسابقه شويد. در مود رقابتي نيز قادريد به صورت همزمان با چندين نفر از سراسر دنيا وارد رقابت شويد.

جالب اينجاست که در حين مسابقه مي توانيد با رقيبتان چت کرده و حتي او را به ليست دوستانتان در بازي اضافه کنيد. اگر احساس مي کنيد که سوالات بازي به قدر کافي چالش برانگيز نيستند نگران نباشيد؛ خودتان مي توانيد دست به کار شده و يک سوال چهار گزينه اي براي ساير شرکت کنندگان بازي طراحي کنيد.

Trivia Crack براي کليه پلتفرم هاي محبوب موبايل عرضه شده و با داشتن يک شبکه اجتماعي قدرتمند، محيطي پويا و رو به پيشرفت و سوالاتي که دائما در حال بروزرساني اند، بهترين مسابقه ممکن براي سنجش اطلاعات عمومي شما محسوب مي شود، به شرط اينکه کمي به زبان انگليسي مسلط باشيد.

نسخه اندرويد مورد نياز: 4 به بالا
منبع معرفي: ديجياتو
حجم برنامه: 25 مگابايت

شما مي توانيد اين بازي را از سرور اختصاصي بازار اپ دريافت کنيد:

لينک دانلود مستقيم
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر