صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

آي تي آموزي/ چگونه در گوگل عکس هاي مشابه بيابيم؟

گوگل صرفا يک موتور جستجو براي نشان دادن نتيجه ها درباره يک کلمه يا يک جمله نيست، اگر شما تصويري داريد که نمي دانيد آن شخص يا آن مکان متعلق به کجا و چه زمانيست، گوگل به شما کمک مي کند سريعتر به نتيجه برسيد. اگر شما هم يکي از افرادي هستيد که از اين مشکل رنج مي بريد در ادامه با ما همراه شويد.

کد خبر: 2511

ترنجي/ گوگل صرفا يک موتور جستجو براي نشان دادن نتيجه ها درباره يک کلمه يا يک جمله نيست، اگر شما تصويري داريد که نمي دانيد آن شخص يا آن مکان متعلق به کجا و چه زمانيست، گوگل به شما کمک مي کند سريعتر به نتيجه برسيد. اگر شما هم يکي از افرادي هستيد که از اين مشکل رنج مي بريد در ادامه با ما همراه شويد.

براي اينکه تصاوير مشابه به تصوير مورد نظر را پيدا کنيد، به روش زير عمل کنيد.

1-ابتدا وارد بخش جستجوي تصوير در گوگل و يا به آدرس وارد شويد سپس روي آيکون دوربين که با رنگ قرمز مشخص شده کليک کنيد.

2-گوگل از شما مي خواهد که آدرس اينترنتي تصوير را وارد کنيد و يا عکس را از سيستم خودتان به سرور گوگل آپلود کنيد. براي پيدا کردن آدرس اينترنتي يک تصوير کافيست لينک تصوير مورد نظر را پس از بزرگنمايي در اين بخش کپي و پيست کنيد و سپس با فرشدن Search by image موتور بطور اتوماتيک تصوير را شناسايي کرده و نتايج مشايه را نشان مي دهد. اما براي آپيود عکس، روي گزينه Upload an image کليک کنيد سپس بوسيله Drag and Drog يا کشيدن و رها کردن عکس خود را آپلود کنيد.

براي مثال ما تصويري از جزيره قلب مانند را آپلود مي کنيم.

نتيجه چيزي است که مي بينيد.

3-اما راه ديگري وجو دارد که براي تصاوير روي وب مناسب تر و راحت تر است و نيازي به کپي کردن لينک عکس نداريد. به اين شرح که پس از بزرگنمايي و يا حتي پيش از بزرگنمايي تصوير، راست کليک کرده و گزينه search google for this image را فشار دهيد تا گوگل بطور خودکار عکس هاي مشابه را برايتان بيابد.

اميدواريم مطلب مفيدي برايتان بوده باشد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر