صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

گوشي جديد Asus با دوربين مجهز به دو لنز مجزا

اين تصوير ويديويي تنها 10 ثانيه است و در آن گوشي هوشمندي نشان داده مي‌شود که دو لنز مجزا براي دوربين ديجيتالي پشتي را در خود جا داده است.

کد خبر: 2482

ايتنا/ اين تصوير ويديويي تنها 10 ثانيه است و در آن گوشي هوشمندي نشان داده مي‌شود که دو لنز مجزا براي دوربين ديجيتالي پشتي را در خود جا داده است.
گوشي جديد Asus با دوربين مجهز به دو لنز مجزا

از آنجا که مدت زيادي تا زمان برگزاري بزرگ‌ترين نمايشگاه محصولات الکترونيکي و ديجيتالي جهان موسوم به CES 2015 باقي نمانده است، شرکت‌ها آخرين محصولات و دستاوردهاي خود را آماده عرضه در اين گردهمايي مي‌کنند.

به گزارش ايتنا از شماران سيستم، Asus از بزرگ‌ترين شرکت‌هاي توليدکننده محصولات الکترونيکي در تايوان تصاوير تبليغاتي براي نمايشگاه CES 2015 منتشر کرده است که در آن يک گوشي هوشمند عجيب معرفي مي‌شود.

اين تصوير ويديويي تنها ۱۰ ثانيه است و در آن گوشي هوشمندي نشان داده مي‌شود که دو لنز مجزا براي دوربين ديجيتالي پشتي را در خود جا داده است.

شرکت Asus در اين ويديوي تبليغاتي يک جمله نوشته است که کاربرد متفاوت اين دوربين ديجيتالي را نمايان مي‌کند: «چيزي را ببينيد که ديگران نمي‌توانند ببينند.»

اين محصول در سري گوشي‌هاي هوشمند ZenFone توليد مي‌شود و البته تصوير ويديويي به قدري تاريک است که نمي‌توان مشخصات بيشتري از آن را متوجه شد.

هنوز به درستي مشخص نشده است که دو لنز مجزا در دوربين اصلي اين گوشي هوشمند براي تصويربرداري سه‌بعدي به کار گرفته مي شود يا آنکه مانند گوشي HTC One M8 براي وضوح بيشتر تصوير اين کار انجام شده است.

نمايشگاه CES 2015 که بزرگ‌ترين اتفاق فناورانه جهان محسوب مي‌شود از تاريخ ۶ ژانويه در لاس‌وگاس آمريکا آغاز به‌کار مي کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر