صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

رتبه بندي بهترين اسمارت فون ها از ديد Consumer Report و برتري Samsung Galaxy S5

رتبه بندي بهترين اسمارت فون ها از ديد Consumer Report و برتري Samsung Galaxy S5

کد خبر: 2293

ترنجي/ تقريباً ۳ روز و چند ساعت بيشتر تا رونمايي از محصول جديد سامسونگ بيشتر وقت نمانده است. اين‌که پرچم‌دار جديدي بخواهد رونمايي شود هنوز معلوم نيست اما بر اساس نظرسنجي ترنجي، گلکسي اس ۶ مي‌تواند بهترين اسمارت فون سال آينده شود. حال بد نيست بدانيد در وب‌سايت Consumer Report که گزارش کاربران از هر اسمارت فوني ثبت خواهد شد، اس ۵ دست‌کمي از بهترين نداشته که هيچ، برترين دستگاه نيز بر اساس ديدگاه مخاطبين شناخته مي‌شود. در ادامه همراه باشيد.

سه مدل مختلف از اس ۵ براي بيشتر کاربران قرار دارد. مدل اصلي اس ۵ و اکتيو پرچم‌دار سامسونگ با امتياز ۷۹ در صدر قرار دارد. مدل اسپورت اين اسمارت فون با امتيازي کمتر در رده دوم جا گرفته است. G3 امتياز ۷۸ که به دنيال آن آيفون 6 اپل با امتياز 77 قرار دارد. اس ۴ و الفا نيز توانسته‌اند از ديدگاه کاربران امتياز ۷۷ را کسب کنند! G2 نيز از به خوبي خود را نشان داده است و امتياز 76 را کسب کرده است. خيلي جالب است که ام ۸، نوت 4 و نوت اج با امتياز 75 در ليست قرار دارند. به دليل آن که امتياز نهايي براي هر ديوايس از ميانگين تعداد زيادي رأي تشکيل مي‌شود، بعيد نيست بتوان گفت طيف مخاطبين استفاده‌کننده از اس ۵ به طبع بيشتر باشد.

آيفون ۶ پلاس برخلاف برادر خود توانسته است 73 امتياز را کسب کند که مسلماً همان دليل گفته‌شده براي دو سري نوت نيز براي ۶ پلاس حکم خواهد کرد. موتورولا موتو ايکس امتياز 72 را به دست گرفته است و خيلي جالب‌تر خواهد بود که ببينيم اولين اسمارت فون ويندوزفوني توسط سامسونگ با مدل Ativ SE توسط 73 امتياز کسب‌شده است. بلکبري پاسپورت و بلکري کلاسيک به دليل تاريخ عرضه هنوز امتياز بندي نشده اند اما Z10 توانسته است با کسب 67 امتياز در جايگاه 37 قرار بگيرد.

اما سوني در اين ميان چه کرده است؟ پرچمدار Z3 تنها توانسته است به اين امتيازدهي‌ها خود را برساند و با در نظر گرفتن پارامترهاي کيفيت، راحتي در استفاده، مرورگري وب و کيفيت صفحه‌نمايش به رتبه 12 ام اين سايت درآمده است. اينکه سوني تنها يک نماينده دارد را مي‌توان اينجوري برداشت کرد که در سري Z3 شاهد يک تغيير اساسي از سوي سوني بوديم که باعث شده است افراد بيشتري جلب اين شرکت شوند. درويد توربو نيز با کسب بهترين اسمارت فون در زمينه باتري بي‌رقيب مانده است. اين رتبه‌بندي به‌زودي در مجله 2015 منتشر خواهد شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر