صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

سوني اکسپريا Z3 هم مانند آي‌فون 6 در جيب شلوارتان خم مي‌شود!

داستان خم شدن آي‌فون 6 پلاس را که به خاطر داريد؟ محصول جديد اپل که در جيب شلوار عده‌اي (به خصوص اگر جين بود) دچار خم شدگي مي‌شد. حال به گزارش سايت فن‌درويد، سوني اکسپريا Z3 سوني نيز به مشکل مشابهي دچار شده و در جيب يکي از کاربرانش دچار خميدگي شده است!

کد خبر: 2177

آي تي رسان/ داستان خم شدن آي‌فون 6 پلاس را که به خاطر داريد؟ محصول جديد اپل که در جيب شلوار عده‌اي (به خصوص اگر جين بود) دچار خم شدگي مي‌شد. حال به گزارش سايت فن‌درويد، سوني اکسپريا Z3 سوني نيز به مشکل مشابهي دچار شده و در جيب يکي از کاربرانش دچار خميدگي شده است!

به گفته يکي از طرفداران سابق سوني موبايل در گوگل پلاس، سوني موبايل داراي نقص طراحي بوده و در برابر فشار مصون نيست. بر طبق گفته وي، گوشي اکسپريا Z3 در جيب دوستش به طور ناباورانه‌اي دچار خميدگي شده است و او پس از تجربه ناموفقي که درمورد سوني اکسپريا Z داشت، حال تصميم گرفته از جمع مصرف کنندگان گوشي‌هاي سوني براي هميشه جدا شود.

اين اتفاقي است که در هنگام قرار دادن گوشي اکسپريا Z3 در جيب شما مي‌افتد! من پيش از اين اکسپريا Z1 داشتم که در مقابلم نابود شد! اين گوشي Z3 دوستم است که خم شده و يکي ديگر از دوستان‌مان Z3 کامپکت دارد که سطح پشتي‌اش در استفاده معمولي دچار خراشيدگي شده است. پس نتيجه مي‌گيريم که گوشي‌هاي سري Z سوني در برابر پول پرداختي، ارزش خريد ندارند!
البته صاحب سوني اکسپريا Z3 کامپکت درباره گوشي خودش مي‌گويد که پس از چندين بار افتادن، از مدلي چون نکسوس 4 که پيش از اين استفاده مي‌کرده، با دوام‌تر است.

در هر صورت و با توجه به اينکه کمپاني‌هاي سازنده به سمت بزرگ‌تر کردن گوشي‌ها و از طرفي نازک‌تر نمودن آن‌ها پيش مي‌روند، پس يکي از نگراني‌هاي تازه کاربران را بايستي در ميزان مقاومت گوشي در مقابل فشار، به خصوص در جيب شلوارهاي تنگ همچون جين دانست و از خود پرسيد که آيا فلزي و نازک شدن يک گوشي، ارزش کاهش مقاومت آن در برابر ضربات و فشارهاي وارده را دارد؟

با اينکه نمي‌شود تجربه مالک Z3 را صحيح قلمداد کرد و صرفا يک گزارش شخصي است، اما نظر شما درباره مقاومت Z3 و گوشي‌هاي مشابه آن که به سمت نازک‌تر شدن پيش مي‌روند، چيست؟ آيا ضخامت کم براي‌تان يک امر حياتي است يا صرفا آن را مقوله‌اي ساده در زيبايي مي‌دانيد که اگر منجر به صدمه پذيري گوشي شود، ترجيح به عدم استفاده از آن مي‌دهيد؟

نظرات بینندگان

ارسال نظر