صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

«تیم کوک» در فهرست 100 فرد اثرگذار 2015

«تیــم کـوک» مدیرعامل اپل بار دیگر در نشریه Time خود را معرفی کرد و این بار نام او به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد اثر گذار جهان برای سال ۲۰۱۵ میلادی معرفی شد.

کد خبر: 21705

روزنامه دنیای اقتصاد: «تیــم کـوک» مدیرعامل اپل بار دیگر در نشریه Time خود را معرفی کرد و این بار نام او به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد اثر گذار جهان برای سال ۲۰۱۵ میلادی معرفی شد.

کوک پنج سال قبل پس از فوت «استیو جابز» به عنوان مدیرعامل اپل برگزیده شد و هم‌اکنون در این موقعیت شغلی با موفقیت فعالیت می‌کند.
 

«تیم کوک» در فهرست 100 فرد اثرگذار 2015

لیست سالانه نشریه Time صد فرد اثرگذار جهان از جمله افراد مشهور، مدیران کسب و کار، دانشمندان، نویسندگان، متخصصان پزشکی،‌ رهبران و... را شامل می‌شود. نخستین باری که کوک موفق شد نام خود را وارد نشریه Time کند سال ۲۰۱۲ یعنی یک سال و نیم پس از انتصاب به‌عنوان مدیر عامل اپل بود.

در سال ۲۰۱۴ «تیم کوک» به عنوان «برترین شخص سال» در نشریه Time معرفی شد. از مهم‌ترین اشخاصی که نام آنها در «لیست ۱۰۰ فرد اثرگذار جهان در سال ۲۰۱۵» آورده شده است می‌توان به «سوزان وجسیکی» مدیرعامل YouTube، «ساتیا نادلا» مدیرعامل مایکروسافت، «رِید‌هافمن» بنیانگذار LinkedIn و «لِی جون» بنیانگذار و مدیرعامل Xiaomi اشاره کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر