صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

سوني نمونه محدود ويرايش شده دستگاه هاي Xperia Z3 را معرفي مي کند

شرکت سوني اخيرا نمونه ويرايش شده دستگاه هاي Xperia Z3,Xperia Z3 Compact و تبلت Xperia Z3 را معرفي کرد.اين دستگاه ها نقش هاي درهمي از معماري برلين،توکيو و ورشو را بر روي قاب پشتي خود به همراه آورده بودند.اين نسخه هاي محدود تغيير يافته چهره جديدي به اين دستگاه ها د اده اند و جا دارد که از سه طراح اين کار تشکر کنيم.

کد خبر: 1984

ترنجي/ شرکت سوني اخيرا نمونه ويرايش شده دستگاه هاي Xperia Z3,Xperia Z3 Compact و تبلت Xperia Z3 را معرفي کرد.اين دستگاه ها نقش هاي درهمي از معماري برلين،توکيو و ورشو را بر روي قاب پشتي خود به همراه آورده بودند.اين نسخه هاي محدود تغيير يافته چهره جديدي به اين دستگاه ها د اده اند و جا دارد که از سه طراح اين کار تشکر کنيم.

روي هر سه تاي دستگاه ها نقش هاي متفاوتي به چشم مي خورد.روي Xperia Z3 نقش برلين،روي Xperia Z3 Compact نقش توکيو و روي تبلت Xperia Z3 نقش ورشو به چشم مي خورد.ظاهرا فقط 33 عدد از اين نسخه ها در دسترس مي باشد بنابراين به نظر مي رسد که شما نتوانيد امکان خريداري آن را خارج از کشور آلمان داشته باشيد.هفته بعد،سوني دستگاه جديد Xperia را معرفي خواهد کرد. اما ما در مورد گوشي يا تبلت بودن دستگاه جديد اطلاعي نداريم.به هر حال،هر چيزي که باشد،ما شما را از آن باخبر خواهيم کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر