صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

کدام اپليکيشن ها بيشترين دسترسي را به اطلاعات شما دارند؟

قبل از اينکه شما اپليکيشني را در اسمارت‌فون اندرويديتان نصب کنيد، شما به توسعه دهنده ها اجازه دسترسي به برخي قسمت هارا مي دهيد. ممکن است به اين بخش حتي توجه نکنيد اما موقعي که شما گزينه Install را فشار مي دهيد و

کد خبر: 1976

ترنجي/ قبل از اينکه شما اپليکيشني را در اسمارت‌فون اندرويديتان نصب کنيد، شما به توسعه دهنده ها اجازه دسترسي به برخي قسمت هارا مي دهيد. ممکن است به اين بخش حتي توجه نکنيد اما موقعي که شما گزينه Install را فشار مي دهيد و متن بالا را نمي خوانيد، به افراد ناشناخته اجازه دسترسي به برخي اطلاعاتتان را مي دهيد. در ادامه با ترنجي باشيد تا ببينيم کدام اپ اندرويدي بيشترين دسترسي را به سيستم شما دارد؟حال چند توسعه دهنده اطلاعاتي از اپليکيشن هايي که بيشترين دسترسي را به اسمارت‌فون شما دارند جمع آوري کرده و آنها را به شرح جدول به نمايش گذاشته اند. در اين جدول علاوه بر آيکون هاي به تصوير کشيده شده، عددي در سمت چپ قرار دارد که ميگويد اين اپليکيشن به چه تعداد از نقطه هاي گوشي شما دسترسي دارد. براي اولين اپليکيشن اين ليست، Antivirus Security است که تعداد 44 دسترسي رااز شما مي کند. اين ممکن است براي يک اپ امنيتي کمي زياد باشد اما اگر سازنده، شرکت يا فرد قابل اعتمادي است، براي نصب مشکلي ندارد.
اپليکيشن هاي معروف عبارتند از: فيس بوک با 39، واتس اپ با 32، Waze با29، بلک بري مسنجر با 28 و تويتر با 17 بخش قابل دسترسي موجود اند. اين شما و اين هم جدول:

نظرات بینندگان

ارسال نظر