صفحه نخست >> علم و فناوری تعداد نظرات: 0

7 برنامه آفلاين و بسيار کاربردي براي اندرويد که بايد در گوشي‌تان داشته باشيد

Here Beta TripAdvisor Pocket Offline Dictionaries Google Map Wikipedia

کد خبر: 1948

آي تي رسان/ اين همه هزينه صرف خريدن آخرين مدل‌هاي اسمارتفون و تبلت مي‌کنيم که بتوانيم از ويژگي‌هايي که دارند استفاده نماييم. يکي از اين ويژگي‌ها قابليت نصب برنامه‌ها بدون نگراني از مصرف ديتا است، اما بسياري از برنامه‌ها هستند که در عين حال که بسيار کاربردي و خوب هستند، نياز به اتصال به اينترنت دارند. در مطلب زير قرار است با چند تا از بهترين‌هاي اندرويد که مي‌شود از آنها به صورت آفلاين هم استفاده کرد، آشنا بشويد.

Here
در اين فهرست اسمي از گوگل مپ هم برده شده است، ولي اين اپليکيشن تنها برنامه‌اي نيست که بتوان از آن براي خدمات راهبري و نقشه استفاده کرد.
Here Beta به شما امکان مي‌دهد که از راهبري آفلاين با کمک جهت يابي صوتي بهره ببريد. اينگونه است که حتي اگر به اينترنت هم متصل نباشيد، ديگر راه خود را گم نخواهيد کرد. در اين برنامه بعلاوه امکان يافتن رستورانها و مراکز خريد و سفارشي کردن نقشه و سفرها هم وجود دارد.
اين برنامه در واقع توليد باقي مانده نوکيا پس از واگذاري به مايکروسافت بوده و براي اندرويد و iOS قابل دسترس است.

TripAdvisor
اين برنامه براي همه کشورها و شهرها جواب مي‌دهد، ولي برخي از خدماتش مثل رزرو هتل با اتصال به اينترنت ممکن مي‌شود. از اين برنامه مي‌توانيد در سفر به جاهاي جديد خيلي بيشتر از آنچه فکرش را بکنيد بهره ببريد.

Pocket
ارزش پاکت را زماني بيشتر درک مي‌کنيد که به جاهايي بدون اتصال به اينترنت سفر کرده‌ايد. اين برنامه به کاربر امکان مي‌دهد که تصاوير، وب سايت‌ها، مقالات و محتواي ديگر را ذخيره کرده تا بعدا بتواند به صورت آفلاين از آن‌ها استفاده کند.

Offline Dictionaries
ايجاد ارتباط زماني که به يک کشور غير هم زبان سفر مي‌کنيد بسيار اهميت دارد.
ديکشنري‌ها هم در اينجور مواقع مي‌توانند نقش ناجي را پيدا کنند. Offline Dictionaries يکي از همان ناجي‌هايي است که به دليلي ديتابيس بسيار بزرگي که از مترادف‌ها و زبان‌ها دارد مي‌تواند نقش يک همراه خوب را برايتان باز ي کند. تنها کافيست پيش از سفر زباني را که مي‌خواهيد دانلود کنيد و درونش قرار دهيد.

Google Map
حواستان باشد که اگر اين برنامه را داريد آپديت نکنيد، زيرا نسخه قديمي آن به شما امکان استفاده به صورت آفلاين را مي‌دهد. البته براي استفاده آفلاين از نسخه جديد هم ترفندهايي وجود دارد که صحبت از آنها در اين مقاله ممکن نيست.

Wikipedia
واقعا زندگي بدون ويکي پديا ممکن نيست. اين برنامه علاوه بر اينکه هر اطلاعاتي را که بخواهيد در اختيارتان قرار مي‌دهد، مي‌تواند يک همراه خوب براي سفر هم باشد. ويکي پدياي آفلاين با ديتابيس بزرگش را فراموش نکنيد.

Google Translate
اخيرا به اين برنامه فوق العاده کاربردي ويژگي آفلاين هم اضافه شده است. مي‌توانيد زبانهاي مورد نظرتان را دانلود کرده و زمانهايي که دسترسي به نت نداريد با خيال راحت از آنها استفاده کنيد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر