صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 3

چهره نزديک به هاشمي رفسنجاني : احمدي نژاد رد صلاحيت مي شود!

معاون پارلماني دانشگاه آزاد اسلامي درعين حال تاکيد کرد:اگر بنده جاي شوراي نگهبان بودم با توجه به روحيه اي که در کميسيون اصل 90 مجلس داشتم و سوابقي و مدارکي که درباره آقايان احمدي نژاد ،رحيمي وبرخي از اطرافيان ايشان موجود است به طور مسلم آقاي احمدي نژاد را رد صلاحيت مي کردم.

کد خبر: 8390

حجت الاسلام تيمور علي عسگري،چهره نزديک به آيت الله هاشمي رفسنجاني در گفتگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري آريا در واکنش به اظهارت اخير محمود احمدي نژاد ،گفت:آقاي احمدي نژاد که امروز در برابر سوالاتي درباره خودش و تيم اطرافش مثل آقايان مشايي و رحيمي قرار گرفته تاوان عملکردش را پس مي دهد. کسي که خودش و مديريتش را امام زماني مي بيند و هيچ نقدي رانمي پذيرد ،منتقدانش را شياطين مي نامد که مي خواهند به قداست او لطمه بزنند .

وي درباره حضور احمدي نژاد در انتخابات آتي، افزود:به صورت طبيعي اگر قانون به عنوان يک شهروند به آقاي احمدي نژاد اجازه بدهد و مباحث نظارتي و عملکردهايش باعث رد صلاحيتش از سوي دستگاههاي نظارتي نشود انجام فعاليت سياسي براي ايشان همچون افراد ديگر آزاد است.

معاون پارلماني دانشگاه آزاد اسلامي درعين حال تاکيد کرد:اگر بنده جاي شوراي نگهبان بودم با توجه به روحيه اي که در کميسيون اصل 90 مجلس داشتم و سوابقي و مدارکي که درباره آقايان احمدي نژاد ،رحيمي وبرخي از اطرافيان ايشان موجود است به طور مسلم آقاي احمدي نژاد را رد صلاحيت مي کردم.
وي گفت:بنده معتقدم نظام اهل مجامله با افراد نيست حتي اگر برخي بخواهند با مظلوم نمايي افکارعمومي را تحريک کنند.

علي عسگري درباره جايگاه اجتماعي احمدي نژاد، گفت:آقاي احمدي نژاد به دليل رفتارهايي که در حاشيه شهرها و نقاط دور دست و مستضعف انجام داد به شکل توده وار در گذشته پايگاه قابل توجهي داشت اما امروز به توجه به اينکه طرح هاي پوپوليستي او درخصوص اقشار آسيب پذير جواب نداده و روشنفکران افکارعمومي را نسبت به اين مساله آگاه کردند بنده هيچ نگراني از ناحيه تيم ايشان ندارم که بتوانند مجلس دهم را تصاحب کنند چراکه در انتخابات رياست جمهوري 92همان نقاط دور دست و حاشيه کلان شهرها به سليقه و تفکر آقاي روحاني راي دادند درحالي که سليقه سياسي ايشان به هيچ وجه با آقاي احمدي نژاد همخواني نداشته و نخواهد داشت.

وي با بيان اين مطلب که احمدي نژاد را فردمناسبي براي رياست مجلس نمي داند ،گفت:آقاي احمدي نژاد فرد بدو ،فعال و سرزنده اي است البته مشروط براينکه ديگران ايشان را رهبري کنند و آقاي احمدي نژاد فقط دوندگي کند .

معاون پارلماني دانشگاه آزاد اسلامي تصريح کرد:بنده در گذشته هم با آقاي ناطق نوري مخالف بودم که آقاي احمدي نژاد شهردار شود چراکه به نظر من ايشان شخصيتي است که خودشيفتگي زيادي دارد و از نظر شالکه وشخصيتي دور زدن قانون برايش مثل آب خوردن است در نتيجه نه تنها احمدي نژاد سياست گذار درستي نيست بلکه از همه سياست ها عبور مي کند درواقع بايد ايشان را قانون شکن بدانيم .

وي ادامه داد:احمدي نژاد نه تنها زماني که در شهرداري بود پول هاي زيادي بدون سند هزينه کرد بلکه در دولت هم با کاغذ پاره خواندن تحريم ها هزينه زيادي به اقتصاد کشور تحميل کرد.

علي عسگري گفت:ممکن است احمدي نژاد از بعد جنجال آفريني بتواند در مجلس جنجال به پا کند اما از نظر اداره و مديريت نمي تواند يک قوه را رهبري کند .به عبارت ديگر حضور وي در قوه مقننه منجر به همان اتفاقاتي مي شود که درزمان رياستش در دولت رخ داد.

نظرات بینندگان

 • بنده خدا

  | |

  به کوری چشم دشمنانش خواهد آمد اگرمرد در ایران وجود داشته باشد بعد از رهبری ایشان است

 • ali

  | |

  این چهره واقعا نزدیک به هاشمیه نکنه خودش باشه؟ای ناقلا خودشی.اره خودشی

 • | |

  بروبابا

ارسال نظر