صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

بادامچيان: حضور احمدي نژاد باعث شکست وي در انتخابات مي‌شود.

عضو شوراي مرکزي حزب موتلفه اسلامي گفت: برخي کساني که مشغول به کار هستند قدرت‌طلب هستند و طيف اصول‌گرا بايد به ملت نشان دهد که قصد قدرت‌طلبي ندارد بلکه تلاش مي‌کند تا با وحدت و يگانگي به مردم خدمت کند. به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان، اسدالله ب

کد خبر: 8174

عضو شوراي مرکزي حزب موتلفه اسلامي گفت: برخي کساني که مشغول به کار هستند قدرت‌طلب هستند و طيف اصول‌گرا بايد به ملت نشان دهد که قصد قدرت‌طلبي ندارد بلکه تلاش مي‌کند تا با وحدت و يگانگي به مردم خدمت کند.

به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان، اسدالله بادامچيان پيش از ظهر امروز در نشست مطبوعاتي اظهار داشت: استکبار جهاني تلاش مي‌کند تا تحريم‌ها را عليه ايران بيشتر کند و انتخابات تونسي را در ايران برپا کند.

وي افزود: کاهش قيمت نفت تاثيري در ايران ندارد و آنها فقط با آوردن عناصر ليبرال و سلطه‌گر مي‌توانند به اهدافشان برسند و اگر نتوانستند انتخابات تونسي را برپا کنند از اغتشاشات انتخاباتي استفاده مي‌کنند.

وي گفت: جريان اصلاح‌طلبي با نگاه امام خميني (ره) و ولايت فقيه و انقلاب اسلامي فاصله زيادي دارد و اطلاح‌طلبان در صدد هستند تا سلطه‌گري خود را حفظ کنند.

بادامچيان ادامه داد: برخي کساني که مشغول به کار هستند قدرت‌طلب هستند و طيف اصول‌گرا بايد به ملت نشان دهد که قصد قدرت‌طلبي ندارد بلکه تلاش مي‌کند تا با وحدت و يگانگي به مردم خدمت کند.

عضو شوراي مرکزي حزب موتلفه اسلامي در زمينه ديدار محمدرضا عارف با نايب رئيس آلمان گفت: چنين ديداري نياز نبود و عارف مسئولي نيست که بخواهد با نايب رئيس آلمان ديدار داشته باشد و اين کار بسيار زشت بود و او بايد از ملت ايران عذرخواهي کند.

وي با اشاره به اينکه ظريف وزير امور خارجه کشور بر مبناي ديپلماسي عالي دنيا عمل کرد گفت: ما تيم مذاکره‌کننده را در زمان مذاکره با 1+5 تضعيف نمي‌کنيم اما هوشمندانه رصد مي‌کنيم و اين تذکرات را هم مي‌دهيم.

بادامچيان تصريح کرد: ما از همه فرصت‌ها در دنيا استفاده مي‌کنيم و سياست ما اين نيست که از همراهي روسيه با آمريکا يک موضع و از مقابله آن‌ها با هم يک موضع بگيريم و نظام جمهوري اسلامي سياست مستقل خودش را دارد.

عضو شوراي مرکزي حزب موتلفه اسلامي با اشاره به اينکه اگر احمدي‌نژاد بخواهد وارد انتخابات شود آسيب مي‌بيند افزود: بهتر است احمدي‌نژاد از دعواهاي انتخاباتي کنار بماند تا نظام جمهوري اسلامي از او استفاده کند و از بزرگنمايي‌ها که متوجه او مي‌شود دور بماند.

وي تصريح کرد: حضور احمدي نژاد باعث شکست وي در انتخابات مي‌شود.

بادمچيان گفت: ما هر هفته اظهار موضع مي‌کنيم اما در دو سال اول اين دولت و قبل از اينکه دولت به يک نتيجه‌اي برسد نبايد موضع‌گيري‌هاي تندي داشته باشيم.

عضو شوراي مرکزي حزب موتلفه اسلامي يادآور شد: ما معتقد به دعواهاي حزبي نيستيم و اين دعواها را قبول نداريم و از دولت حمايت مي‌کنيم.

وي خاطرنشان کرد: اعتدال واقعي را حزب موتلفه دارد، اعتدال آن اعتدال ليبرالي نيست بلکه اعتدالي انقلابي است و ملت و بزرگان کشور ما يک مشي صحيح را در رابطه با حزب موتلفه دارند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر