صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

حيدرپور: رحيمي بابت استيضاح "کردان" به نمايندگان پول داد، نه انتخابات

کد خبر: 8126

انتخاب/ عوض حيدرپور نماينده مردم شهرضا در مجلس و عضو هيات نظارت بر مطبوعات خواستار برخورد قوه قضائيه با محمدرضا رحيمي شد.

عوض حيدرپور نماينده مردم شهرضا در مجلس و عضو هيات نظارت بر مطبوعات خواستار برخورد قوه قضائيه با محمدرضا رحيمي بابت نامه اخيرش شد.

حيدرپور در رابطه با نامه اخير معاون اول احمدي نژاد گفت: اشتباهي که محمدرضا رحيمي مرتکب شده، آن است که فکر مي کند مردم ايران ابله هستند. او خطاهايي داشت که براساس آن، دادگاه عليه او حکم صادر کرد.

وي افزود: رحيمي در نامه اي که منتشر کرد، به نظام جمهوري اسلامي اهانت کرد و ادعا کرد که براي انتخابات مجلس هشتم به نمايندگان پول داده است. بزرگترين خطايي که يک معاون اول مي تواند مرتکب شود، آن است که حرفهاي بي ربط بزند.

نماينده مردم شهرضا گفت: در سال 87، نمايندگان مجلس به دنبال استيضاح مرحوم کردان بودند. رحيمي که به دنبال پست بالاتر بود و قصد جلوگيري از استيضاح کردان را داشت، 5 ميليون تومان به برخي نمايندگان مجلس پول داد.

وي خاطرنشان کرد: رحيمي اصلا پولي براي انتخابات پرداخت نکرد، او در واقع به دستور احمدي نژاد پولي به بهانه کمک به مساجد پرداخت کرد و سعي کرد کردان را در وزارت کشور ماندگار کند.

حيدرپور اضافه کرد: بخشي از نمايندگان آن پول را دريافت کردند اما تاکيد مي کنم که آن وجه براي انتخابات نبود.

عضو هيات نظارت بر رفتار نمايندگان گفت: اين آقا، با سخنان خود انتخابات را زير سئوال برده است، بنابراين پرونده ي ديگري بايد عليه او تشکيل شود و مدعي العموم نيز بايد در اين ماجرا ورود پيدا کند که ديگر کسي از اين غلط ها نکند.

وي تاکيد کرد: ادعاهاي رحيمي اهانت اشکار به نظام است، او مي گويد انتخابات با پول دزدي ايشان بالا پايين مي شده، بنابراين از نگاه من ايشان مجددا بايد به دادگاه کشانده شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر