صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

شيخ حسين انصاريان: کاش گروه گروه و راست و چپي نمي شديم

شيخ حسين انصاريان با بيان اينکه ما ۳۵ سال است گروه گروه شديم، گفت: نمي‌دانم روز قيامت چه جوابي براي خدا داريم.

کد خبر: 809

ايلنا/ شيخ حسين انصاريان با بيان اينکه ما ۳۵ سال است گروه گروه شديم، گفت: نمي‌دانم روز قيامت چه جوابي براي خدا داريم.

اين خطيب کشورمان در بيت شهيد صدوقي با اشاره به توصيه‌هاي مکرر قرآن در خصوص وحدت مسلمانان گفت: ‌اي کاش خداوند را محور قرار مي‌داديم و براي خدا سينه مي‌زديم نه اينکه ۳۵ سال است به سينه يکديگر مي‌زنيم.

وي افزود: ‌اي کاش به قول قرآن حزب حزب و گروه و گروه و راستي و چپي نمي‌شديم و هر کدام به جانب خود نمي‌کشيديم.

انصاريان با توصيه مکرر به سفارش خداوند در قرآن گفت: تاکيد قرآن حفظ وحدت و ولاتفرقوا است و اينکه گروه گروه و متفرق نشويد. ولي ما ۳۵ سال است گروه گروه شديم. نمي‌دانم روز قيامت چه جوابي براي خدا داريم.

شيخ حسين انصاريان در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينکه معروف است اگر عدد ياران امام زمان که به ۳۱۳ برسد، حضرت ظهور مي‌کند، گفت: شايد دو، سه ميليون ندبه خوان در صبح‌هاي جمعه داريم، که اگر آن‌هايي هم که در پاي تلويزيون ندبه را مي‌خوانند هم اضافه کنيم، بيشتر مي‌شود ولي آيا ۳۱۳ نفر آدم درست و حسابي نداريم؟ که امام زمان نمي‌آيد.

اين استاد اخلاق ادامه داد: امام زمان وقتي ظهور مي‌کند، که زمينه داشته باشد، امنيت جاني داشته باشد و اين امنيت را بايد خداوند به او بدهد.

شيخ حسين انصاريان با طرح اين پرسش که چرا با خواندن دعا و زيارت در ما تحول ايجاد نمي‌شود، گفت: بايد با کميل و مراسم احيا و... حرکت کنيم و الا اگر بمانيم متلاشي مي‌شويم. همانطور که اگر آب جايي بماند، مي‌گندد.

اين مراسم باحضور پرشور مردم در بيت شهيد صدوقي برگزار شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر