صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

پزشکیان: لاریجانی بر سر برجام هزینه‌ داد

وی افزود: اگر او نبود شاید برجام به نتیجه نمی رسید. در ماجرای تصویب برجام مدیریت وی خیلی خوب بود اما باید ببینیم در روز انتخاب رئیس جو و بافت مجلس چگونه خواهد بود.

کد خبر: 77751

پزشکیان نماینده تبریز در مجلس گفت اگر لاریجانی نبود شاید برجام به نتیجه نمی رسید.

مسعود پزشکیان نماینده منتخب مجلس دهم (مجلس آینده) در مورد رئیس آینده پارلمان نیز گفت: پیش بینی سختی است ولی باید توجه داشته باشیم که آقای لاریجانی در مورد برجام هزینه زیادی به نفع دولت داد.

وی افزود: اگر او نبود شاید برجام به نتیجه نمی رسید. در ماجرای تصویب برجام مدیریت وی خیلی خوب بود اما باید ببینیم در روز انتخاب رئیس جو و بافت مجلس چگونه خواهد بود.

نماینده تبریز در مجلس درباره بدترین روز مجلس نهم هم گفت: یکشنبه سیاه یکی از تلخ ترین روزهای مجلس بود.

وی ادامه داد: اینکه ریس دولتی (احمدی نژاد) در مقبل ریس قوه‌ای(علی لاریجانی) حرف‌هایی را بزند که ارتباطی به موضوع جلسه ندارد بی اخلاقی روشن بود.
پزشکیان افزود: اینکه فرد را به این متهم کنیم که برادر تو فلان جا فلان کار را کرده است به آقای لاریجانی چه ارتباطی داشت،گیرم که پدرتو بود فاضل از فضل پدرتورا چه حاصل.

وی ادامه داد: امام صادق برادری به نام جعفر کذاب داشت و آن برادر کذاب بود به امام صادق چه ارتباطی داشت،اینکه ریس دولتی به مجلس بیاید و چنین برنامه ای را در مجلس علیه ریس قوه ای پیاده کند اصل بی اخلاقی بود و این جز همان اشکال‌هایی که در جامعه ما وجود دارد.

پزشکیان گفت: نمی‌شود آدم‌‎ها هر حرف و تهمتی را به هرشکلی که دلشان می‌خواهد در مجلس، در دولت یا هرجای دیگری بزنند بعد با آنها برخورد نشود همان طور که تا الان با تهمت زنندگان برخورد نشده است.

 

 

منبع :عصر ایران

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

شبکه خبری زمان http://www.zamannews.ir/

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر