صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

شجونی تکذیب کرد / مردم تهران باشکوه‌ترین صحنه‌ها را آفریده‌اند

عضو جامعه روحانیت مبارز ضمن تکذیب اظهارات منتسب به وی در شبکه‌های مجازی در خصوص مردم تهران گفت: مردم تهران باشکوه‌ترین صحنه‌ها در حمایت از نظام اسلامی را آفریده‌اند.

کد خبر: 76073

 

حجت‌الاسلام جعفر شجونی، عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند گفت: ملت ایران در دهمین دوره انتخابات مجلس و پنجمین دوره خبرگان با حضور پرشور خود در انتخابات هفتم اسفند، بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود از نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه را به جهانیان نشان دادند.

وی افزود: این حضور گسترده با توجه به شرایط خاص منطقه موجب افزایش سطح اقتدار و امنیت کشور ما و از سوی دیگر دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم‌شان در خصوص جمهوری اسلامی ایران ناکام گذاشت.

عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: مردم در این انتخابات همچون راهپیمایی روز 22 بهمن و موارد پیش از آن در واقع یک «نه» بزرگ به دشمنان و بدخواهان نظام و مردم گفتند و این حضور پرشور، این پیام را به همراه داشت که ملت ایران همواره پشت سر رهبری در همه صحنه‌ها حضور دارد.

شجونی همچنین برخی مطالب منتسب به وی در شبکه‌های مجازی در خصوص مردم تهران را تکذیب کرد و افزود: مردم تهران به عنوان ام‌القرای ایران اسلامی طی 37 سال گذشته در همه صحنه‌ها و مراحل دشوار انقلاب حامی و پشتیبان نظام بوده  و به یادماندنی ترین صحنه های شور وشعور در حمایت از نظام را آفریده‌اند.

وی ادامه داد: حضور میلیونی مردم تهران  در راهپیمایی‌های 22 بهمن و روز قدس طی سالیان گذشته،  مشارکت بالای مردم در همه انتخابات‌های گذشته علی‌رغم کاستی‌ها و مشکلاتی که حس می کردند و از همه مهمتر خلق یوم‌الله باشکوه 9 دی بخشی از علقه مردم ولایی تهران به نظام اسلامی است.

عضو جامعه روحانیت مبارز در ادامه تصریح کرد: از قول بنده مطالبی در خصوص توهین به مردم تهران منتشر شده که شدیدا  تکذیب کرده و تاکید می‌کنم که هیچ وقت به مردم تهران توهین نکرده و این کار را خلاف ادب و اخلاق اسلامی می‌دانم و نسبت دروغ داده‌اند.

شجونی ادامه داد: بار دیگر تاکید می‌کنم که همه باید به رای مردم احترام گذاشته و حق مردم است که آزادانه هر سلیقه‌ای را می‌پسندند انتخاب کنند. امیدارم منتخبین ملت قدر رای مردم را دانسته و در مجلس جدید برای حل مشکلات مردم به ویژه مشکلات اقتصادی و معیشتی گام‌های موثری را بردارند.

 

 

منبع :فارس

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

شبکه خبری زمان http://www.zamannews.ir/

 

 

 

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر