صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

سران فتنه با دست خود مُهر تأیید بر انتخابات زدند/ دروغ ادعای تقلب برملا شد

نماینده ورامین در مجلس نهم و منتخب مردم این شهر در مجلس دهم با بیان اینکه سران فتنه با دست خودشان مُهر تأیید بر انتخابات جمهوری اسلامی زدند، گفت: اصحاب فتنه باید از ملت و ساحت مقدس مردم عذرخواهی کنند.

کد خبر: 76072

 

سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به مشارکت گسترده مردم در انتخابات، اظهار داشت: یکی از دقیق‌ترین، سالم‌ترین و مردمی‌ترین انتخابات در بین نظام‌های سیاسی دنیا در جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

وی افزود: در کشور ما این مردم هستند که مسئولانشان را انتخاب می‌کنند و رأی می‌دهند، در کشور ما هر شخصی خودش می‌آید و به نامزد مورد نظرش رأی می‌دهد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تصریح کرد: سیستم نظارتی و اجرایی در کشور ما به شکلی تنظیم شده که هیچ حقی از آرای مردم تضییع نمی‌شود و همیشه انتخابات در ایران سالم بوده و مشارکت مردم هم بر خلاف همه ادعاهای نظام‌های مدعی دموکراسی و مردم‌سالاری، حداکثری برگزار شده است.

وی با بیان اینکه در هیچ نظام سیاسی دنیا مشارکت 62 درصدی مردم در انتخابات وجود ندارد، تصریح کرد: انتخابات در کشور ما هم مردمی است، هم واقعی و هم دقیق و سالم برگزار می‌شود، اما متأسفانه اصحاب فتنه هر موقع خودشان از صندوق‌های رأی بیرون می‌آیند می‌گویند انتخابات خیلی خوب و دقیق برگزار شد ولی هر موقع انتخاب نمی‌شوند، همه نوع اتهامی به نظام جمهوری اسلامی وارد می‌کنند.

نماینده ورامین در مجلس خاطرنشان کرد: این اصحاب فتنه هستند که باید خودشان را اصلاح کنند، رفتارشان را تغییر دهند چرا که انتخابات در هر دوره‌ای به همین شکل برگزار می‌شود، ولی متأسفانه آنان نگاهشان را عوض نکردند، امروز که در این دوره از انتخابات بسیاری از خود آنان انتخاب شدند، باید از ملت ایران عذرخواهی کنند و بگویند که ما اشتباه کردیم و اتهام ناروایی به جمهوری اسلامی وارد کردیم، حداقل از ملت و ساحت مقدس مردم عذرخواهی کنند، ولی متأسفانه آنان از بیان یک عذرخواهی کوچک هم دریغ می‌کنند و حاضر به عذرخواهی و اعتراف به اشتباهشان نیستند.

وی ادامه داد: انتخابات با مشارکت گسترده مردم در سراسر کشور برگزار و مشخص شد افرادی که مردم ایران را ناامید می‌دانستند، هنوز این مردم را نشناخته‌اند، این مشارکت بالا نشان داد مدعیان عدم احراز صلاحیت‌ و اعمال قانون در انتخابات، دروغ می‌گویند و مردم ایران در چارچوب قانون بیشترین مشارکت را دارند.

نقوی در پایان گفت: این انتخابات آخرین میخ بر تابوت ادعای تقلب بود، حتی سران فتنه با دست خودشان مُهر تأیید بر انتخابات جمهوری اسلامی زدند، البته تا زمانی که به صورت صریح توبه نکنند، عذرشان پذیرفته نیست.

=====================================================

 

 

 

 

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات 7 اسفند اظهار داشت: انتخابات همیشه صحنه‌ای برای حضور مردم بوده است چرا که نظام ما یک نظام مردم‌سالاری دینی است.

وی افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب نیز تأکید کردند قوام، تداوم و مقبولیت این نظام با حضور و رأی مردم و مشروعیت آن با ولایت فقیه است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: مردم برای باری دیگر ثابت کردند که علی‌رغم مشکلات معیشتی موجود و نارضایتی‌هایی که بعضا به علت مسائل اقتصادی و معیشتی همچنین رکود موجود در کشور وجود داشت ولی وقتی پای نظام و انقلاب به میان می‌آید در صحنه حاضر می‌شوند.

فولادگر در ادامه خاطرنشان کرد: در راهپیمایی 22 بهمن و دو هفته بعد (انتخابات 7 اسفند) مردم با مشارکت حداکثری خودباز هم نشان دادند که پای نظام و فرمان ولایت فقیه ایستاده‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: علی‌رغم فضاسازی‌هایی که در زمان انتخابات مبنی بر رد صلاحیت‌های گسترده و اعتراض مردم با عدم حضورشان نسبت به این مسئله، مشخص شد که همه سلایق و جریانات سیاسی در انتخابات کاندیدا داشته و حضور یافته‌اند. با وجود فضاسازی‌هایی که در آن زمان مشاهده می‌کردیم همه جریانات سیاسی در انتخابات مشارکت کرده و هر طیف نامزد مختص خود را داشت.

وی با بیان اینکه انتخابات 7 اسفند به صورت کاملا رقابتی رقم خورد، عنوان کرد: نتیجه کلی انتخابات نشان می‌دهد که شهر تهران صرفا ملاک نیست. در سراسر کشور جریانات سیاسی فعال در زمان انتخابات فعالیت کرده و در بسیاری از شهرها جریان اصولگرایی حائز اکثریت آرا شد همچنین برخی شهرها جریان‌های اصلاح‌طلب و مستقل توانستند آرا کسب کنند.

«برخی‌ها پیش‌بینی می‌کردند که مجلس دهم با اکثریت آرا مجلسی همسو با جریان دولت، حامیان دولت و یا جریان اصلاحات باشد ولی دیدیم که این اتفاق صورت نگرفت و اکثریت نسبی مجلس دهم با جریان اصولگرایی است.

نماینده منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم همچنین خاطرنشان کرد: همه جریانات سیاسی فعال کشور را در مجلس دهم مشاهده می‌کنیم و تهران به سبب وضعیت خاصی که در آن حاکم است یک لیست کامل رأی آورد ولی در سراسر کشور این گفتمان حاکم نیست و علی‌رغم همه فضاسازی‌ها، مردم حضور یافته و در بسیاری از شهرها به نیروهای اصولگرا اعتماد کردند.

فولادگر ادامه داد: مهم این است که مجلس آینده حضور این جریانات سیاسی مختلف به حل مشکلات مختلف کشور کمک کند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: مجلس دهم باید عزتمندی نظام و حفظ ارزش‌های انقلاب همچنین ایستادگی در مقابل زورگویی‌های نظام سلطه را به عنوان یک اصل قرار داده و پس از آن اولویت اول را در حل مسائل اقتصادی قرار دهد. هرچند مسائل سیاسی و اجتماعی در کشور وجود دارد ولی مسئله اصلی کشور رکود بی‌سابقه‌ای است که همچنان دامنگیر کشور شده است لذا اولویت اول مجلس دهم تلاش جهت خروج از رکود با نظارت بر اجرای قوانین خوبی که در مجلس قبل به تصویب رسیده است باید باشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس دهم همچنین باید از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با نظارت خود حمایت کند تا در کشور به صورت صحیح اجرا شود. در عین وجود سلایق مختلفی که در مجلس وجود دارد همین که همه جریان‌ها در انتخابات شرکت کردند و حتی کسانی که در فتنه 88 نقش داشتند، نشان می‌دهد آن تهمتی که به نظام و انقلاب داده می شد تهمت ناروایی بود که به کشور زده شد و همین انقلاب و نظام کشور است که از ابتدای انقلاب انتخابات را برگزار و از رأی و انتخاب مردم پاسداری می‌کند.

 

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر