صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

بیانیه مصباحی مقدم درباره «مصباح»

حجت‌‌الاسلام مصباحی مقدم طی بیانیه‌ای در واکنش به اعتراضات فعالان رسانه‌ای و دانشگاهی، نوشت: در هنگام ثبت نام کتباً اعلام کردم نام بنده «غلامرضا مصباحی مقدم»، مشهور به «مقدم»، «مصباحی» و «مصباح» می باشد.

کد خبر: 75300

جت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم با صدور بیانیه‌ای از مردم تهران درخواست کرد:به آیت‌الله مصباح یزدی و به اینجانب رأی دقیق داده شود تا هیچ گونه تردیدی باقی نماند.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مردم شریف استان تهران

با عرض سلام و احترام، به اطلاع عموم می رساند اینجانب در انتخابات خبرگان 9 سال پیش در تهران و در انتخابات میان دوره ای از استان خراسان رضوی و در انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوره نهم و همچنین اکنون در دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی و دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری در استان تهران، در هنگام ثبت نام کتباً اعلام کردم نام بنده «غلامرضا مصباحی مقدم»، مشهور به «مقدم»، «مصباحی» و «مصباح» می باشد.

چرا که بسیاری از مردم اینجانب را به نام «مصباح» یا «مقدم» می شناسند و عدم اعلام این مسئله سبب می شود که عزیزانی که به بنده با این اسامی رأی می دهند، در هنگام شمارش آراء، رأی شان به نام من ثبت نگردد.

در حالی که آیت الله مصباح یزدی، هیچ گاه کاندیدای مجلس شورای اسلامی نبوده اند، کما این که هیچگاه از خراسان رضوی کاندیدا نبوده اند. با این حال، نسبت به این تعدد شهرت فارغ از دوره فعلی، در دوره های گذشته نیز اطلاع رسانی گردیده بوده است.

اکنون که نام حضرت آیت الله مصباح یزدی و بنده در لیست جامعتین می باشد، علی القائده رأی دهندگان به لیست، به هر دو نفر رأی خواهند داد و جایی برای نگرانی و حساسیت باقی نخواهد ماند.

متأسفانه برخی افراد که در این دوره تأیید صلاحیت نشده اند، نسبت به این مسئله ایجاد شبهه و حساسیت کرده اند و تلاش بر تفرقه میان اصولگرایان و فتنه انگیزی در میان پیروان ولایت فقیه دارند.

ضمن احترام نسبت به استاد محترم خود، آیت الله مصباح یزدی، از مردم شریف تقاضامندم به ایشان و به اینجانب رأی دقیق داده شود تا هیچ گونه تردیدی باقی نماند.

افوض امری الی الله

غلامرضا مصباحی مقدم

 

 

منبع : تسنیم

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

شبکه خبری زمان http://www.zamannews.ir/

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر