صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

کروبی هم رای خود را به صندوق انداخت

مهدی کروبی از سران فتنه که 10 سال مدعی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال های 84 و 88 بود، امروز 7 اسفند 94 در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان شرکت کرد و رأی داد!

کد خبر: 75292

مهدی کروبی از سران فتنه که 10 سال مدعی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال های 84 و 88 بود، امروز 7 اسفند 94 در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان شرکت کرد و رأی داد!

از ساعت 8 صبح امروز ملت ایران برای انتخاب نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به پای صندوق های رای رفتند.

در این دوره که شامل انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان است، رویدادهای قابل توجهی قبل و بعد از آغاز اخذ رای، رخ داده است؛ رویدادهایی که از دعوت گسترده به رای دادن توسط کسانی که همواره از مردم می خواستند رای ندهند، آغاز و به رای دادن کسانی که در دوره ای نظام را متهم به تقلب کرده بودند، ختم شد.

روز گذشته محمد تقی کروبی فرزند مهدی کروبی از سران فتنه در صفحه شخصی خود از درخواست پدرش برای اعزام صندوق سیار به محل حصر، جهت شرکت وی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان خبر داده بود.

دقایقی پیش برخی رسانه های نزدیک به فتنه، از رای دادن مهدی کروبی در انتخابات دهمین دوره مجلس و پنجمین دوره مجلس خبرگان خبر دادند.

مهدی کروبی که در انتخابات ریاست جمهوری سالهای 84 و 88 بابت عدم تمکین به رای مردم به همراه میرحسین موسوی زمینه ایجاد آشوب و درگیری خیابانی در کشور را رقم زدند.

رای دادن مهدی کروبی در انتخابات از سوی برخی در واقع عقب نشینی عملی از ادعای تقلب در سال 88 است چون هنوز شورای نگهبان که کروبی ادعا می کرد یکی از عوامل تقلب در ریاست جمهوری دهم بود، کماکان مسئولیت نظارت بر انتخابات را بر عهده دارد.

نکته قابل توجه این است که مهدی کروبی در دوره نهم مجلس شورای اسلامی که اولین انتخابات بعد از فتنه بود رای نداد و حتی در محافل خصوصی از رئیس دولت اصلاحات که از حوزه دماوند در انتخابات شرکت کرده بود، شدیدا انتقاد کرد.

اما در نهایت چهره ای که در سال 88 زمینه ایجاد یک فتنه 8 ماهه را در کشور فراهم کرد و همواره مدعی تقلب در انتخابات بود، با رای دادن در انتخابات، دروغ بودن این ادعا را اثبات کرد.

 

 

منبع :خبرگزاری فارس

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

شبکه خبری زمان http://www.zamannews.ir/

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر