صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

گزارش فروزنده از تخلف «اصلاح‌طلبان»

تخلف «اصلاح‌طلبان» را به وزارت کشور اطلاع دادیم/ تیم نظارت و بازرسی تخلفات را رصد می‌کند قائم‌مقام ستاد اجرایی ائتلاف اصولگرایان گفت: گزارشاتی درباره تخلف جریان اصلاحات و توزیع کارت‌های انتخاباتی در برخی حوزه‌ها به ما رسیده است که امیدواریم فرمانداری با جدیت با آن برخورد کند.

کد خبر: 75290

 

لطف‌الله فروزنده قائم‌مقام ستاد اجرایی ائتلاف اصولگرایان در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به برخی تخلفات روی داده در برخی حوزه‌های رای‌گیری اظهار داشت: گزارشاتی درباره تخلف جریان اصلاحات و توزیع کارت‌های انتخاباتی در برخی حوزه‌ها به ما رسیده است که امیدواریم فرمانداری با جدیت با آن برخورد کند.

وی تصریح کرد: این تخلفات به وزارت کشور نیز اعلام شد و ما هر تخلفی را که ببینیم رسما اعلام می‌کنیم و امیدواریم پیشگیری کنند و جلوی آن را بگیرند.

 

 

این فعال سیاسی گفت: با توجه به مر قانون، لازم است صندوق سیار به مناطق دور افتاده و بیمارستان‌ها برود و تاکید ما در این باره به فرمانداری و وزارت کشور فرستادن صندوق سیار به این مناطق است.

قائم‌مقام ستاد اجرایی ائتلاف اصولگرایان درباره بحث تشابه اسمی «مصباح» برای آیت‌الله مصباح یزدی و حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم توضیح داد: ما در این باره به وزارت کشور و شورای نگهبان اعلام کردیم که هم کد و هم نوشته مربوط به آنها را اصلاح کند و اجازه تخلف ندهند؛ تیم نظارت بازرسی ما هم لحظه به لحظه رصد می‌کند و اجازه ندهد کسانی که تخلف می‌کنند به تخلف خود ادامه دهند.

 

 

منبع :فارس

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

شبکه خبری زمان http://www.zamannews.ir/

 

 

 

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر