صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

همه نامزدها نتیجه انتخابات را قبول کنند

وزیر کشور دولت اصلاحات توصیه کرد: نامزدهایی که رأی می‌آورند، به میثاقی که بسته‌اند، پایبند باشند و آنهایی هم که رأی نمی‌آورند، بپذیرند که رأی نیاورده‌اند.

کد خبر: 75261

سید عبدالواحد موسوی لاری دقایقی پیش با حضور در حسینیه جماران، در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرد.

وی در جمع خبرنگاران درباره تاثیر مشارکت مردم در سرنوشت کشور، گفت: در اثرگذاری مشارکت مردم هیچ تردیدی نیست و این مسئله روشن است، اما اینکه مردم بیایند و حضور چشمگیری داشته باشند، انتظاری است که همه ما داریم.

 موسوی لاری افزود: تلقی من نیز این است که انشاءالله مشارکت خوبی خواهد شد.

وزیر کشور دولت اصلاحات در پاسخ به سؤالی درباره احتمال رأی آوردن نامزدهای اصلاح‌طلب در انتخابات مجلس نیز عنوان کرد: به نظر من این انتخابات ترکیب مجلس فعلی را قطعاً تغییر خواهد داد و مجلس آینده کاملاً متفاوت با مجلس فعلی خواهد بود.

موسوی لاری در پاسخ به سؤال دیگری درباره وظیفه نامزدها در شنبه بعد از انتخابات، اظهار داشت: نامزدهایی که از طرف گروه‌های مختلف معرفی شده‌اند، باید به آن میثاقی که بسته‌اند، وفادار باشند و در همان چارچوب حرکت کنند، ما امیدواریم که اصلاح‌طلبان رأی بیاورند، اما آنهایی که رأی می‌آورند به مسیری که قبول کرده‌اند، عمل کنند و آنهایی هم که رأی نیاوردند، بپذیرند که رأی نیاورده‌اند.

وی همچنین در پاسخ به سؤال خبرنگاری که مدعی تخریب چهره‌های دلسوز انقلاب در جریان تبلیغات انتخاباتی شد، عنوان کرد: همه آنهایی که امکان و رسانه‌ای در اختیارشان است، باید فضا را به سمتی ببرند که یک رقابت منطقی وجود داشته باشد و تخریب از جانب هر کسی صورت بگیرد، قابل قبول نیست.

 

 

منبع :خبرگزاری مهر

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

شبکه خبری زمان http://www.zamannews.ir/

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر