صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

توصیه انتخاباتی آیت الله هاشمی

اما به هر حال افراد مشهوری که رای بیاورند کم هستند. این کار خود اصلاح طلبان و دیگران است که بروند و افرادی که نامدار نیستند را معرفی کنند و بگویند شمایی که می خواستید به ما رای دهید حالا رایتان را به این فرد بدهید. همانند کاری که من با اقای دکتر روحانی کردم. خیلی راحت کار ایشان انجام شد و در ظرف یک هفته رای ایشان از سه چهار درصد به پنجاه و چند درصد رسید. این کار را باید انجام دهند اگر بنا باشد احزاب درست کار کنند.

کد خبر: 74239

آیت‌الله هاشمی گفت: با وجود همه رد کردن‌ها و بیرون کردن‌ها باز هم تعدادی افراد صالح باقی مانده‌اند که در لیست اصلاح‌طلبان و حامیان دولت قرار بگیرند.

 
 آیت الله هاشمی روز گذشته در حسینیه جماران اظهار داشت: اصلاح طلبان و طرفداران دولت الان لااقل برای دویست نماینده لیستشان را معرفی کرده اند. برای خبرگان هم بیش از 60 نفر در سراسر کشور تا به حال معرفی شده اند. 
 
وی افزود: یعنی علی رغم این همه رد کردن ها و این همه بیرون کردن ها ولی باز هم این میزان افراد صالح باقی مانده انده. اما به هر حال افراد مشهوری که رای بیاورند کم هستند. این کار خود اصلاح طلبان و دیگران است که بروند و افرادی که نامدار نیستند را معرفی کنند و بگویند شمایی که می خواستید به ما رای دهید حالا رایتان را به این فرد بدهید. همانند کاری که من با اقای دکتر روحانی کردم. خیلی راحت کار ایشان انجام شد و در ظرف یک هفته رای ایشان از سه چهار درصد به پنجاه و چند درصد رسید. این کار را باید انجام دهند اگر بنا باشد احزاب درست کار کنند.

 

منبع :خبرآنلاین

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر