صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

احمدی نژاد در کاشان :

احمدی نژاد در کاشان: انسانها هر چقدر مؤمن تر و واالاتر و پاکتر باشند در جامعه اسلامی مؤثرترند+ تصاویر

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : فرهنگ اسلام و قرآن برای تجلی و تعالی انسانهاست و کسانی که با این فرهنگ متعالی شدند ، اثر فرهنگی شان نیز بیشتر است و هستی شان گسترش پیدا می کند و در تمام عالم اثرگذارند .

کد خبر: 736

محمود احمدی نژاد گفت : کمال تعالی و والایی و عزت و زیبایی در حضرت محمد و آل محمد (ص) متجلی است .

به گزارش زمان رئیس جمهور سابق کشورمان در حاشیه مراسم سوگواری 28 صفر در گفتگو با پورتال خبری کاشان گفت : انسانهایی که متعالی تر و والاترند ، اصل و بنای فرهنگ اسلامی ما را می سازند و در یک جمله باید گفت کمال تعالی و والایی از آن پیامبر گرامی اسلام (ص) و خاندان عظیم الشان اوست . 

وی افزود : هر چه انسان حقیقی‌تر و والاتر و زلال‌تر باشد تاثیر فرهنگی اش نیز بیشتر خواهد بود . 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : فرهنگ اسلام و قرآن برای تجلی و تعالی انسانهاست و  کسانی که با این فرهنگ متعالی شدند ، اثر فرهنگی شان نیز بیشتر است و هستی شان گسترش پیدا می کند و در تمام عالم اثرگذارند . 

دکتر احمدی نژاد افزود : انسانها هر چقدر مؤمن تر و واالاتر و پاک تر و و الهی تر و آسمانی تر باشند در جامعه اسلامی مؤثرترند .    

--------------------------------------------------------------------------------------------

تکمیلی /

به گزارش دولت بهار، همزمان با سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) مراسم عزاداری با حضور و تجمع هیئت‌های مذهبی مشهد اردهال و روستاهای اطراف آن با عنوان «لبیک یا رسول‌الله» در آستان مقدس علی بن امام محمد باقر(ع) در مشهد اردهال کاشان برگزار شد.

دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان به دعوت خانواده شهیدان میرعلی اکبری خانواده دارای سه شهید در جمع عزاداران مشهد اردهال حضور یافتند و پس از برگزاری مراسم و دیدار مردمی بر سر مزار شهدا حاضر شده و به مقام شامخ آنان ادای احترام کردند.

دوستداران دکتر احمدی نژاد در روستای علوی و شهر راوند کاشان و روستاهای حاشیه که از حضور دکتر احمدی نژاد مطلع شده بودند به استقبال رییس جمهور سابق رفته و با وی دیدار کردند.

گفتنی است در توقف چند ساعته آقای احمدی نژاد در این مراسم مورد استقبال و تفقد بی نظیر مردم و عزاداران حسینی قرار گرفت که بخشی از تصاویر آن در اینجا آورده شده است.

----------------------------------

تکمیلی:

 

دکتر احمدی نژاد ساعت 14:10 دقیقه وارد حرم امام زاده آقا علی عباس (ع) شد و با شعارهای مردمی مورد استقبال جمعیت قرار گرفت.

گزارش خبرنگار دولت بهار حاکی است ازدحام جمعیت در استقبال از دکتر احمدی نژادی به حدی است که رییس جمهور سابق نتوانست وارد حرم شد و در صحن به ابراز احساسات مردم پاسخ گفت.

جمعیت با شعارهای صل علی محمد یاور رهبر آمد، احمدی نژاد 96 منتظرتیم، احمدی دوستت داریم، شعار هرچی مرده احمدی برمیگرده، احمدی منتظریم ، صل علی محمد بوی رجایی آمد، دسته گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، ما یاور احمدی نژادیم هنوز و ... از دکتر استقبال کردند.  

...

تراکم جمعیت در اطراف دکتر به حدی شد که کنترل از سوی ماموران حفاظتی خارج شد و عده ای از ارادتمندان به محمود احمدی نژاد با ایجاد حلقه هایی از دکتر احمدی نژاد مراقبت می کردند.

....

ازدحام جمعیت به حدی بود که برای پیشگیری از زیر دست و پا ماندن سالخوردگان ، زنان و کودکان، دکتر احمدی نژاد و هیات همراه ناچار شدند پیش از زمان برنامه ریزی شده آستان مقدس امام زاده آقاعلی عباس (ع) را ترک کنند. به علت استقبال بی حد مردم و ازدحام جمعیت حرکت دکتر غیر ممکن شد و با آمدرن خودرویی به داخل صحن دکتر احمدی نژاد را به بیرون انتفال دادند

....

مرتضی تمدن که در این سفر دکتر احمدی نژاد را همراهی می کند در گفتگو با دولت بهار تاکید کرد مردم یکصدا برای رهبری دعا می کردند و برای سلامتی و بازگشت رییس جمهور سابق شعار می دادند. 

.....

با توجه به خروج دکتر احمدی نژاد از حرم، هم اکنون دوستداران ایشان با خودروهای شخصی در حال مشایعت ایشان هستند.

گزارش تصویری اختصاصی دولت بهار از استقبال مردم از دکتر احمدی نژاد در حرم امامزاده آقا علی عباس (ع) بادرود کاشان را در ادامه می بینید. (عکاس: مصطفی نیکومنش)

SAM 0716 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0717 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0722 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0723 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0728 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0730 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0732 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0735 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0736 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0737 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0741 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0743 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0745 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0757 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0760 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0770 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0773 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0796 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0797 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0801 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0740 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

SAM 0800 تصاویر حضور احمدی نژاد در مشهد اردهال کاشان (3)

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر