صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

حجت الاسلام حميد رسايي

رسايي/به حمايت از احمدي نژاد افتخارميکنم

من در دولت هاي نهم و دهم از آقاي احمدي نژاد حمايت کردم و به حمايتي هم که کردم افتخار مي کنم چون قطعا احمدي نژاد سال 84 و سال 88 در انتخابات دهم از کسان ديگري که رقيب وي بودند و برخي از آنها در فتنه سال 88 در آغوش آمريکا و اسراييل قرار گرفتند و بزرگ شدند، بهتر بود.

کد خبر: 7306

حجت الاسلام حميد رسايي گفت: من در دولت هاي نهم و دهم از آقاي احمدي نژاد حمايت کردم و به حمايتي هم که کردم افتخار مي کنم چون قطعا احمدي نژاد سال 84 و سال 88 در انتخابات دهم از کسان ديگري که رقيب وي بودند و برخي از آنها در فتنه سال 88 در آغوش آمريکا و اسراييل قرار گرفتند و بزرگ شدند، بهتر بود.

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلماني ايرنا درباره حمايت هاي وي از احمدي نژاد افزود: احمدي نژاد اشکالات و اشتباهات بزرگي هم داشت که ما نسبت به آن سکوت نکرديم ؛ يکي از اين اشتباهات به کارگيري افرادي مانند آقاي رحيمي بود.
رسايي ادامه داد: يکي از اشتباهات احمدي نژاد به کارگيري افرادي مانند آقاي رحيمي بود که جنس مديريتي وي از جنس جهت گيري احمدي نژاد سال 84 نبود بلکه از جنس دولت سازندگي و حتي از جنس دولت فعلي بود؛ هر چند، در ظاهر، رو در روي هم بودند و هستند، ولي جنس آنها يکي است.

وي تصريح کرد: بنده بارها بابت رفتارهاي آقاي رحيمي بويژه وقتي معاون پارلماني احمدي نژاد بود، به وي تذکر مي دادم. رحيمي حتي يک بار از بنده به دليل نکاتي که درباره همين موضوع پول دادنش به نمايندگان مصاحبه کرده بودم به دادگاه ويژه روحانيت شکايت کرد که در دادگاه اين شکايت رسيدگي شد و بنده تبرئه شدم.

نماينده مردم تهران در مجلس خاطر نشان کرد: البته علاوه بر رحيمي، چند نفر ديگر در دولت دهم مثل مشايي، جوانفکر و معاون حقوقي احمدي نژاد در کنار خانواده هاشمي رفسنجاني، منتجب نيا، حميد انصاري، شيخ قدرت عليخاني، خاتمي و برخي افراد ديگر همه از من شکايت کرده بودند که همگي آنها رسيدگي شد و همين حکايت از استقلال بنده نسبت به جريانات سياسي مي کند.

نماينده مردم تهران در مجلس ادامه داد: درباره پرونده رحيمي غير از موردي که درباره آن مصاحبه کرده بودم، از جزئياتش خبري ندارم اما حال که اين موضوع در دستگاه قضايي رسيدگي شده و حکم قطعي صادر شده، ضمن تشکر از آقاي آملي لاريجاني توقع اين است که درباره پرونده هاي مهم ديگر از جمله پرونده مهدي هاشمي که بخشي از جرايم آن علني بوده و مردم کوچه و بازار از آن خبر دارند، رأيي صادر شود که افکار عمومي يقين کند اين حکم عادلانه بوده، نه براي سرپوش گذاشتن بر معضلات يک آقازاده به خصوص که جرايم مهدي هاشمي با رحيمي قابل مقايسه نيست.

وي در پاسخ به اين سوال که در مجلس هشتم حدود 210 نماينده نامه تشکر را خطاب به احمدي نژاد براي تصدي رحيمي به معاونت اول خود امضا کرده بودند، گفت: بنده و دوستانم در مجلس هشتم جزو اقليت بوديم و من اين نامه را امضا نکردم بلکه به اين انتصاب اعتراض داشتم.

عضو کميسيون اصل 90 مجلس خاطر نشان کرد: مجلس هشتم يعني مجلس آقاي لاريجاني و باهنر که هر دو مدافع امروز دولت آقاي روحاني نيز با تمام توان هستند. انتشار اسامي نمايندگاني که از رحيمي کمک مالي گرفتند نه تنها بد نيست بلکه خيلي خوب هم هست.

وي خاطر نشان کرد: حتي بهتر اين است که همه نمايندگان مجلس، از هر حزب و باند و جرياني که هستند اعلام کنند از چه کساني کمک گرفته اند تا کم کم اين کمک گرفتن ها از دايره افراد داخلي به کمک گرفتن از نهادها و سازمان هاي خارجي معاند کشيده نشود، همانطور که در انتخابات سال 88 يکي از سران فتنه از ملک عبدالله پادشاه عربستان کمک مالي هنگفتي دريافت کرد و مايه آبرو ريزي شد يا مثل آقاي کروبي و برخي نمايندگان مجلس ششم و روزنامه هاي اصلاح طلب که از شهرام جزايري کمک چند صد ميليوني به ارزش آن روز گرفتند.

وي اظهار داشت: مرد قدرتمند لابي در مجلس هشتم آقاي باهنر بودند و اصلاح طلبان آن مجلس هم که حدود 70 نفر بودند با آقاي لاريجاني بيعت کرده بودند و برخي از آنها هم به دليل رودربايستي اي که در برابر خدماتي که از معاون پارلماني احمدي نژاد (رحيمي) گرفته بودند نمک گير شده بودند و از جمله امضا کنندگان آن بيانيه بودند مثل دانشگاه آزاد که همواره نامه هاي حمايتي آن پر از امضا است.

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: بايد اسامي نمايندگاني که به گفته معاون اول دولت دهم ، پول دريافت کرده اند منتشر شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر