صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

قاضي پور: رحيمي دروغ مي گويد

قاضي پور: رحيمي هم مانند مرتضوي دروغ مي گويد

کد خبر: 7303

ايرنا/ نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به نامه محمدرضا رحيمي معاون اول دولت دهم گفت: رحيمي هم مانند مرتضوي وقتي درحال زمين خوردن بود، به نمايندگان دروغ مي گفت و تهمت مي زد.

«نادر قاضي پور» با اشاره به اينکه رحيمي اذعان داشته است که به 170 نماينده در مجلس هشتم براي شرکت در انتخابات پول داده است، خاطر نشان کرد: مرتضوي زماني که زمين مي خورد گفت که به نمايندگان پول دادم، رحيمي هم همين موضوع را مطرح کرده است.
وي ادامه داد: اگر واقعا چنين حرف هايي درست است، پس چرا اسامي نمايندگاني را که پول گرفته اند منتشر نمي کنند.

عضو کميسيون صنايع مجلس خاطر نشان کرد: من از هيچ فردي چه رحيمي و چه منسوبين به احمدي نژاد در مجلس هشتم يک ريال پول نگرفته ام.
وي در پاسخ به اين سوال که سال 88 و پس از انتخاب رحيمي به معاونت اول حدود 210 نماينده نامه اي براي تشکر از انتساب وي به اين سمت خطاب به احمدي نژاد امضا کردند که شما نيز از نمايندگان مجلس هشتمي بوديد، اظهار داشت: من يادم نيست چنين نامه اي را امضا کرده باشم، اما در مجلس هشتم شکايت هايم از احمدي نژاد بسيار زياد بود و حتي نامه اي در استيضاح رييس جمهوري امضا کردم که نشان مي دهد من با دولت نهم و دهم هيچ نزديکي نداشتم.
«محمدرضا رحيمي» معاون اول دولت دهم در نامه اي فاش کرد که 170 نماينده مجلس هشتم از وي براي شرکت در انتخابات مجلس نهم پول گرفته اند.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر