صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

حسينيان: براي دوم‌‌خردادي‌‌ها وزير خوب "وزير لابي" است نه "وزير کاري"

نماينده مردم تهران با انتقاد از تخريب‌ وزير بهداشت توسط رسانه‌‌هاي اصلاح‌طلب و طرح ادعاي رقابت قاضي‌زاده هاشمي با روحاني در انتخابات ۹۶، گفت: اصولگرايان در مقابل توطئه‌هاي اصلاح‌طلبان عليه وزير بهداشت مقاومت خواهند کرد.

کد خبر: 7240

تسنيم/ نماينده مردم تهران با انتقاد از تخريب‌ وزير بهداشت توسط رسانه‌‌هاي اصلاح‌طلب و طرح ادعاي رقابت قاضي‌زاده هاشمي با روحاني در انتخابات ۹۶، گفت: اصولگرايان در مقابل توطئه‌هاي اصلاح‌طلبان عليه وزير بهداشت مقاومت خواهند کرد.

حجت‌الاسلام روح‌الله حسينيان نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با انتقاد از تخريب‌ وزير بهداشت توسط رسانه‌‌هاي اصلاح‌طلب و طرح ادعاي رقابت قاضي‌زاده هاشمي با روحاني در انتخابات 96، گفت: خدمات آقاي قاضي‌زاده هاشمي در حوزه بهداشت و درمان براي مردم کاملاَ محسوس است و همه ما بايد قدردان اين خدمات باشيم اما اينکه اصلاح‌طلبان با تخريب، پاسخ خدمات آقاي قاضي‌زاده را مي‌دهند نشان مي‌دهند که آنها با هر فردي که مي‌خواهد با ارائه خدمات دل مردم را خوش کند، مشکل دارند.
وي با بيان اينکه "وزير بهداشت افتخار دولت روحاني است و اصلاح‌طلبان اگر حامي دولت يازدهم هستند بايد از اين وزير که به عنوان کارآمدي دولت بهره‌ ببرند"، تاکيد کرد: سياسي‌کاري اصلاح‌طلبان تنفرآميز است و واقعاً مردم به تخريب آقاي قاضي‌زاده واکنش نشان خواهند داد.

حسينيان تاکيد کرد: به نظر مي‌رسد براي دوم‌خردادي‌ها وزير خوب "وزير لابي" است نه "وزير کاري".
نماينده مردم تهران در مجلس در پايان با بيان اينکه اصولگرايان از خدمات قاضي‌زاده هاشمي حمايت کرده و اجازه تخريب وي را به اصلاح‌طلبان نخواهند داد، تاکيد کرد: مجلس شوراي اسلامي به طور يکپارچه حامي آقاي قاضي‌زاده هاشمي است و در مقابل هرگونه توطئه‌ عليه ايشان مقاومت خواهد کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر