صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

ابطحي: اصولگرايان تقصيري ندارند

ابطحي: اصولگرايان در تخلفات رحيمي تقصيري ندارند

کد خبر: 7238

خبرگزاري دانا/ رئيس دفتر رييس جمهور دولت اصلاحات گفت: اصولگرايان در تخلفات رحيمي مقصر نبودند، حتي در جدا شدن اصولگرايان از احمدي نژاد، رحيمي از اصولگرايان جدا شده و به احمدي نژاد پيوست.

محمد علي ابطحي فعال سياسي اصلاح طلب در خصوص حکم صادر شده براي پرونده محمد رضا رحيمي معاون اول دولت دهم، اظهار داشت: آقاي رحيمي در همه برهه هاي زماني يک بخشي از جريان اصولگرا تلقي مي شد و حتي در کابينه آقاي هاشمي نيز به عنوان سهميه اصولگرايان به عنوان استاندار انتخاب شد.

ابطحي در ادامه خاطرنشان کرد: خواص سياسي، حتي شخص آقاي احمدي نژاد پيش از رسيدن رحيمي به جايگاه معاونت اولي مي دانستند که وي مشکلات مالي دارد. در حقيقت زماني که حکم معاون اولي به رحيمي داده شد، مسائل مالي وي امر پنهاني نبود که الان آقاي احمدي نژاد اظهار بي اطلاعي مي کند.

رئيس دفتر رييس جمهور دولت اصلاحات همچنين اظهار داشت: اتهامات رحيمي قبل از دوران معاون اولي مطرح بود اما آنچه که براي کشور تلخ است اين است که در جايگاه معاون اولي چنين اتفاقاتي رخ دهد. مسئله تلخ ديگر ميزان حمايتي بود که آقاي احمدي نژاد از رحيمي داشت.

وي در ادامه افزود: اصولگرايان در تخلفات رحيمي مقصر نبودند، حتي در جدا شدن اصولگرايان از احمدي نژاد، رحيمي از اصولگرايان جدا شده و به احمدي نژاد پيوست.

ابطحي در بخش پاياني اظهارات خود عنوان کرد: روحيه لجبازي آقاي احمدي نژاد باعث شد که رسيدگي به پرونده رحيمي به بعد از دوران تصدي رياست جمهوري موکول شود. حتي حرفي هم که آقاي احمدي نژاد درباره خط قرمز بودن کابينه داشت، درباره آقايان رحيمي و مشايي بود. از همين رو من معتقدم به تاخير انداختن رسيدگي به پرونده رحيمي اقدام خوبي بود که قوه قضائيه انجام داد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر