صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

واکنش بهداد به برخی حاشیه سازی ها

معاون سياسي رئيس جمهور سابق با اشاره به مطلب يکي از نشريات اصلاح طلب مبني بر احاطه روحاني توسط احمدي نژادي ها، آن را جنگ رواني دانست و گفت: در اين دولت نزديکان احمدي نژاد حتي روزنامه هم نمي توانند داشته باشند.

کد خبر: 7221

مرصاد نيوز/ معاون سياسي رئيس جمهور سابق با اشاره به مطلب يکي از نشريات اصلاح طلب مبني بر احاطه روحاني توسط احمدي نژادي ها، آن را جنگ رواني دانست و گفت: در اين دولت نزديکان احمدي نژاد حتي روزنامه هم نمي توانند داشته باشند.

محمد رضا بهداد با اشاره به اخباري مبني بر حضورش در شوراي سياست گذاري روزنامه مهر عدالت اظهار داشت: من از موضوع راه اندازي روزنامه مهر عدالت اصلا اطلاع ندارم.

وي ادامه داد: چند روز پيش پيامک حضور من در روزنامه اي که هنوز از تاسيس آن اطلاعي ندارم و آن را منتسب به احمدي نژاد مي دانند برايم ارسال شد در حالي که از اساس تشکيل چنين روزنامه اي بي اطلاع هستم.

معاون سياسي دفتر رئيس جمهوري در دولت دهم تاکيد کرد: قطعا در شوراي سياستگذاري اي که براي اين روزنامه ذکر کرده اند نيز حضور ندارم و هيچ هماهنگي اي با بنده در اين رابطه صورت نگرفته است.

وي افزود: من با آقاي شيخان که مدير مسئولي اين روزنامه را به وي نسبت داده اند و چند نفر ديگر که اسمشان در ارتباط با اين روزنامه منتشر شده است هم صحبت کرده ام و آنها از اساس چنين چيزي را تکذيب کرده اند.

بهداد تصريح کرد: اين يک خبر کاملا کذب بوده از يک منبع غير معتبر است. همه اجزاي اين خبر دروغ است مگر اينکه ما از اصل خبر مطلع نباشيم.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا اساسا نزديکان احمدي نژاد بناي تشکيل روزنامه مهر عدالت را داشته و يا دارند، بيان داشت: ممکن است اقداماتي در رابطه با تشکيل اين روزنامه انجام شده باشد، البته بعيد ميدانم که در اين دولت دوستان آقاي احمدي نژاد بتوانند مجوز روزنامه بگيرند.

بهداد گفته هاي برخي روزنامه ها و نشريات دولت مبني بر اينکه احمدي نژادي ها آقاي روحاني را احاطه کرده اند اند جنگ رواني خواند و اظهار داشت: اين ها يک عمليات رواني است که نزديکان دولت انجام ميدهند و اگر در گفته خودشان صادق هستند جزئيات بيشتري را ذکر کنند، اينکه احمدي نژادي ها دور آقاي روحاني را گرفته اند يعني چه کساني و بيايند جزئيات آن را بگويند.

وي در پايان تاکيد کرد: مردم اکنون هوشيارند و اين صحبت ها تاثيري نخواهد گذاشت.

نظرات بینندگان

ارسال نظر