صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

آخرین وضعیت میدانی «لاذقیه» سوریه

مهم‌ترین پایگاه تروریست‌ها در آستانه سقوط نیروهای ارتش سوریه و مقاومت در حال وارد کردن آخرین ضربات به تروریست‌های «جیش‌الفتح» در شمال شرق استان لاذقیه هستند.

کد خبر: 71761

خبرگزاری فارس، نیروهای سوری و نیروهای مقاومت در ادامه عملیات خود در حومه شمالی استان لاذقیة دیشب (دوشنبه) ارتفاعات «زیارة البیضاء»، «ضهرة البیدر المحروقة» و «خندق الشاحور» را از وجود عناصر تروریستی ،جیش الفتح پاکسازی کردند.

نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت همچنین در شرق منطقه «عکو» کنترل مناطق «1112» و « 932» را در حومه «الرقراقیه» در اختیار گرفتند.

به گزارش فارس، دامنه عملیات نیروهای سوری و مقاومت تا حومه شهرک«الحور» گسترش یافته و تاکنون ارتفاعات اطراف این شهرک از جمله «الرویسات» که مشرف بر دره «الازرق» است، پاکسازی شده و ارتفاعات دیگر نیز در اطراف روستای «عالیة» به کنترل ارتش سوریه درآمده است.

از سویی دیگر نیروهای سوری علاوه بر تصرف شهرک «الحور» ارتفاعات «816 ، 529.5 ، 466 و 425.5» را در حومه روستا آزاد کردند.

ابعاد اصلی تصویر را در     مشاهده کنید

براساس این گزارش، پیشروی‌های روز دوشنبه (دیروز) نیروهای سوری در حومه جنوبی شهرک راهبردی «کنسبا» یک بار دیگر ترس را به اردوگاه تروریست‌ها بازگردانده و به نظر می‌آید ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در تلاش هستند از محور شرقی و غربی جبل الروس، این ارتفاعات مهم را بازپس بگیرند تا شهرک کنسبا مهم‌ترین پایگاه عناصر تروریستی در حومه شمالی لاذقیه در آستانه سقوط قرار بگیرد.

 

عملیات ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در شمال لاذقیه، در حالی است که نیروهای سوری و مقاومت در شمال استان «حلب» و جنوب استان «درعا» نیز عملیات‌های گسترده دیگری را پیش می‌برند.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر