صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

حفاظت رسایی با اسلحه از صندوق‌ها

حفاظت رسایی با اسلحه از صندوق‌های رای دومین دوره مجلس+عکس رسایی نوشت: در اوایل دهه ۶۰ ضد انقلاب و منافقین با تحرکات فیزیکی، ترورها و... در برگزاری انتخابات‌ها خلل ایجاد می کردند. به همین دلیل حفاظت از محل‌های اخذ رای با تجهیزات نظامی، یکی از وظایف بچه‌های بسیج بود.

کد خبر: 70783

حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتشار تصویر زیر در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

 

این تصویر مربوط به سال 1363 و زمان برگزاری انتخابات دومین دوره مجلس شورای اسلامی است. آن روزها ضد انقلاب و منافقین با تحرکات فیزیکی، ترورها و... در برگزاری انتخابات ها خلل ایجاد می کردند. به همین دلیل حفاظت از محل های اخذ رای با تجهیزات نظامی، یکی از وظایف بچه های بسیج بود.
امروز هرچند امنیت در جامعه برقرار است اما هنوز هستند منافقینی که امنیت روانی و سلامت انتخابات ها را با ادبیات و ابزار دیگر هدف گرفته اند. منافقینی که اعتقادی به مبارزه با استکبار که هویت اصلی نظام است، ندارند اما به دلیل نفوذ در درون جایگاه های انقلاب، مبارزه با آنها سخت تر از دیروز است.
به این جمله امام خامنه ای که دیروز در دیدار دبیر و اعضای دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با ایشان بیان داشتند، دقت کنید:
"از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، برخی تفکر انقلابی را قبول نداشتند و برخی هم با اینکه در داخل نظام بودند اما اعتقادی به مبارزه با استکبار نداشتند که باید در مقابل این جریان ایستاد. در 37 سال گذشته، همواره مبارزه وجود داشته است، گفتند: البته امروز به‌واسطه شیوه‌های جدید و پیچیده دشمن، همچون موضوع فضای سایبری و تأثیرات فرهنگی، اعتقادی، اجتماعی و ضد امنیتی آن، این مبارزه سخت تر و حساس تر شده است."
ما امروز با منافقینی مواجه ایم که در درون نظام هستند، مبارزه با آنها سخت تر و ابزار مبارزه امروز، متفاوت تر از گذشته است. یکی از سلاح های مبارزه امروز، همین وسیله ای است که در دستان شماست. یا علی.

نظرات بینندگان

ارسال نظر