صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

بیانیه شماره 4 اصلاح طلبان منتشر شد

شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان طی بیانیه‌ای اعلام کرد: ما قاطعانه برای تکرار تجربه خرداد 1392 و برداشتن گام دوم، همه امکانات و توانایی‌های خود را به کار خواهیم گرفت.

کد خبر: 68695

ایسنا: شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان طی بیانیه‌ای اعلام کرد: ما قاطعانه برای تکرار تجربه خرداد 1392 و برداشتن گام دوم، همه امکانات و توانایی‌های خود را به کار خواهیم گرفت.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«به امید روزهای بهتر پایدار و استوار برای تحقق رونق اقتصادی و بهبود همه جانبه شرایط کشور،‌ ادامه می دهیم. ما بر این باوریم که مجلس شورای اسلامی بالاترین نهاد حاکمیت مردم و بهترین ظرفیت برای برآورد مطالبات ایشان است.

ما قاطعانه برای تکرار تجربه خرداد 1392 و برداشتن گام دوم، همه امکانات و توانایی‌های خود را به کار خواهیم گرفت تا در شرایط پساتحریم،‌ بهره‌مندی از ظرفیت صندوق رای را به عنوان کم‌هزینه ترین ساز و کار محقق سازیم. هرچند رد و عدم احراز صلاحیت گسترده اصلاح‌طلبان امکان خدمتگزاری را از تعدادی از موثرترین نخبگان کشور سلب می کند،‌ اما امکان ورود خون جدید در رگ‌های تفکر اصلاح‌طلبی را فراهم می‌سازد و گردش نخبگان با رویکرد حضور مبتنی بر برنامه را به عنوان سرمایه ارزشمندی برای کشور به ارمغان می‌آورد. بی تردید اتحاد و انسجام اصلاح‌طلبان، افزایش امنیت و حفظ منافع جمهوری اسلامی ایران را به همراه خواهد داشت.

بیکاری، افزایش حاشیه‌نشینی و مسایل و مشکلات دیگر جدی است و تشکیل مجلسی با حضور عقلا و میانه‌روها و افراد معتدل برای کاهش آسیب‌های منبعث از افراط و تفریط، ضروری است.

ما برای تشکیل مجلس مردمی که توسعه و تعالی کشور را در صدر برنامه‌های خود قرار داده است، ضمن پیگیری سازوکارهای قانونی، از شما مردم ایران دعوت می‌کنیم با پرهیز از رفتار هیجانی و احساسی، امیدوارانه با تکیه بر آرامش و تدبیر،‌ با حضور فعال و گسترده در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، زمینه را برای خروج کشور از رکود و ایجاد رونق اقتصادی فراهم آورید. بدیهی است، حضور گسترده در پای صندوق‌های رای کلید توفیق آینده است.

5 بهمن ۱۳۹۴

شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان»

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر