صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

جلاد داعش پیش از قتل قربانیان، به دنبال کشتن خود بود+ تصاویر

بررسی ایمیل‌های جان داعشی نشان می‌دهد که او پس از بازداشت بوسیله سازمان جاسوسی انگلیس (ام آی 5)، به فکر خودکشی افتاد. «محمد اموازی» در ایمیلی خطاب به یک خبرنگار در سال 2010 نوشته بود: حس یک مرده متحرک را دارم. از این که به دست آن‌ها (پلیس ضد تروریسم) کشته شوم هراسی ندارم؛ ترسم از این است که روزی آنقدر قرص بخورم که به خوابی ابدی فرو روم. دلم می‌خواهد از دست آن‌ها خلاص شوم.

کد خبر: 68622

به نقل از دیلی میل، بررسی ایمیل‌های جان داعشی نشان می‌دهد که او پس از بازداشت بوسیله سازمان جاسوسی انگلیس (ام آی 5)، به فکر خودکشی افتاد. «محمد اموازی» در ایمیلی خطاب به یک خبرنگار در سال 2010 نوشته بود: حس یک مرده متحرک را دارم. از این که به دست آن‌ها (پلیس ضد تروریسم) کشته شوم هراسی ندارم؛ ترسم از این است که روزی آنقدر قرص بخورم که به خوابی ابدی فرو روم. دلم می‌خواهد از دست آن‌ها خلاص شوم.

خانه اموازی در انگلیس

جلاد داعش پیش از قتل قربانیان به دنبال کشتن خود بود+ تصاویر
 

جلاد داعش پیش از قتل قربانیان به دنبال کشتن خود بود+ تصاویر
 

جان داعشی در آن زمان به دلیل بازجویی‌های متعدد پلیس ضد تروریسم برای روشن شدن همه زوایای زندگی‌اش، تحت فشار روانی شدیدی قرار داشت. او در آن زمان ادعا کرده بود هیچ علاقه‌ای به افراطگرایی ندارد و قربانی‌ای گرفتار در دستان پلیس است.

سرانجام پس از اتمام بازجویی‌ها، وی از خروج از کشور منع شد. با این وجود، او در سال 2011 از انگلیس فرار کرد و عازم لیسبون، پایتخت پرتغال، شد. اموازی مدتی بعد به انگلیس بازگشت و با خوش‌شانسی توانست پلیس مرزی را دور بزند تا زمینه فرار دوم در سال 2012 فراهم شود. زمانی که او به خانه ابدی‌اش، سوریه، سفر کرد تا به جلاد سنگدل داعش تبدیل شود.


او سرانجام 12 نوامبر (22 آبان) در حمله پهپادهای آمریکایی به مواضع داعش در سوریه به هلاکت رسید.

 

 

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر