صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

ترامپ: چین جلوی کره شمالی را بگیرد

دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، چین را مسئول آزمایش هیدروژنی کره شمالی دانست.ترامپ افزود: چینی ها کنترل خاصی روی کره شمالی دارند و باید اقدامات پیونگ یانگ را هدایت کنند. وی مشکل کره شمالی را به چین نسبت داد و گفت: اگر آنها مشکل را حل نکنند ما رابطه تجاری خود را با چینی ها محدود می کنیم.

کد خبر: 65241

به گزارش زمان دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، چین را مسئول آزمایش هیدروژنی کره شمالی دانست.

به گزارش رویترز، دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا، در یک اظهارنظر عجیب دیگری، چین را مسئول اقدامات کره شمالی خواند.

 


وی در سخنرانی به ادعای کره شمالی در آزمایش موفقیت آمیز بمب هیدروژنی اشاره کرد و گفت چین باید اقدامات لازم برای جلوگیری از اقدامات کره شمالی انجام دهد.

ترامپ افزود: چینی ها کنترل خاصی روی کره شمالی دارند و باید اقدامات پیونگ یانگ را هدایت کنند. وی مشکل کره شمالی را به چین نسبت داد و گفت: اگر آنها مشکل را حل نکنند ما رابطه تجاری خود را با چینی ها محدود می کنیم.

ترامپ در بین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به اظهارات مضحک و عجیب مشهور شده است. وی چندی پیش در اظهاراتی تحریک آمیز گفت آمریکا نباید اجازه ورود مسلمانان به این کشور را صادر کند./خبرگزاری مهر:

نظرات بینندگان

ارسال نظر