صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

بازداشت یک گروه ایرانی در بحرین!

رژیم بحرین در ادامه اتهامات بی پایه و اساس خود به جمهوری اسلامی ایران، این بار مدعی بازداشت یک گروه وابسته به ایران و حزب الله شد.این ادعای جدید بحرین در حالی مطرح شده است که این رژیم دو روز پیش به دلیل اعتراضات‌ها در ایران به اعدام شیخ نمر باقر النمر روحانی برجسته عربستانی به دست رژیم سعودی به پیروی از این رژیم، روابط خود را با ایران قطع کرد.

کد خبر: 65207

خبرگزاری تسنیم: رژیم بحرین در ادامه اتهامات بی پایه و اساس خود به جمهوری اسلامی ایران، این بار مدعی بازداشت یک گروه وابسته به ایران و حزب الله شد.

به گزارش خبرگزاری رسمی بحرین، وزارت کشور بحرین امروز مدعی شد که یک باند ترویستی مرتبط با ایران و حزب الله و متهمان به برنامه ریزی برای انجام انفجارهای خطرناک در این کشور را دستگیر کرده است.

وزارت کشور آل خلیفه در بیانیه ای مدعی شد که این افراد از سوی ایران و حزب الله لبنان حمایت می شوند.

این ادعای جدید بحرین در حالی مطرح شده است که این رژیم دو روز پیش به دلیل اعتراضات‌ها در ایران به اعدام شیخ نمر باقر النمر روحانی برجسته عربستانی به دست رژیم سعودی به پیروی از این رژیم، روابط خود را با ایران قطع کرد.

 


بحرین از 14 فوریه سال 2011 میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

این درخواست‌ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبه‌رو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصری از پاکستان، اردن و سایر کشورها را به خدمت گرفته است.

رژیم بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات شمار زیادی از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی به زندانهای طولانی‌مدت محکوم کرده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر