صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

رویترز: خودنمایی ایران دربرابر غرب!

رویترز به نمایش فیلم یک دقیقه‌ای دومین شهر موشکی ایران به حضور «علی لاریجانی» رییس مجلس ایران در بازدید از تاسیسات زیر زمینی نوشکی جدید ایران و نیز نمایش موشک برد بلند «عماد» اشاره کرد.رویترز نوشت: آمریکا و متحدین غربی‌اش آزمایش موشکی ماه اکتبر سال گذشته را نیز نقض قطعنامه 1929شورای امنیت سازمان ملل متحد می‌دانند زیرا این موشک می‌تواند یک کلاهک‌ هسته‌ای را حمل کند.

کد خبر: 65140

یک رسانه‌ای‌ انگلیسی به نمایش دومین شهر موشکی ایران پرداخت و آن‌را «خودنمایی ایران در برابر غرب» نام نهاد.

 خبرگزاری «رویترز» امروز (سه‌شنبه) در گزارشی نوشت: تصاویر به نمایش درآمده دومین شهر موشکی زیر زمینی ایران ر ا نشان دادند. این در حالی است که آمریکا و متحدین غربی‌اش اعلام کرده‌اند آزمایش موشکی ایران در ماه اکتبر نقض قطعنامه سازمان ملل متحد بوده است.

رویترز به نمایش فیلم یک دقیقه‌ای دومین شهر موشکی ایران به حضور «علی لاریجانی» رییس مجلس ایران در بازدید از تاسیسات زیر زمینی نوشکی جدید ایران  و نیز نمایش موشک برد بلند «عماد» اشاره کرد.

رویترز نوشت: آمریکا و متحدین غربی‌اش آزمایش موشکی ماه اکتبر سال گذشته را نیز نقض قطعنامه 1929شورای امنیت سازمان ملل متحد می‌دانند زیرا این موشک می‌تواند یک کلاهک‌ هسته‌ای را حمل کند.

در بخش دیگر این گزارش آمده نوشت: ایران با نمایش رسانه‌ای دومین تاسیسات موشکی خود چالشی عمده  را برای آمریکا و متحدین اروپا‌یی‌اش همزمان با اجرای روز اجرام برجام ایجاد کرده است./خبرگزاری فارس:

نظرات بینندگان

ارسال نظر