صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

عکس/ واکنش‌ها بحرکت اعراب

واکنش ایرانیان به این عمل خصمانه رژیم آل‌سعود، بسیار جالب توجه بود و بیشتر از اینکه حاکی از نگرانی باشد با جوک و طنز و لطیفه‌های خنده دار همراه بود که نشان می‌داد ملت ایران با این نوع جنگ‌‌های روانی به‌خوبی‌ آشنا هستند.

کد خبر: 65124

پس از اعلام قطع رابطه رژیم آل سعود با جمهوری اسلامی ایران، برخی از کشورهای ذره‌ای نیز با اعمال نفوذ مالی و سیاسی رژیم آل‌سعود اعلام کردند که روابط دیپلماتیک خود را با ایران قطع می‌کنند.

عربستان سعودی که در سیاستی خصمانه و کینه‌توزانه سعی کرد هزینه قطع رابطه خود با کشورمان را بالا ببرد با همه توان و ولخرجی که انجام داد تنها توانست چند کشور کوچک را که بعضا در نقشه‌ جهانی به طور ذره‌ای قابل مشاهده‌‌اند، با خود همراه کند.

اما واکنش ایرانیان به این عمل خصمانه رژیم آل‌سعود، بسیار جالب توجه بود و بیشتر از اینکه حاکی از نگرانی باشد با جوک و طنز و لطیفه‌های خنده دار همراه بود که نشان می‌داد ملت ایران با این نوع جنگ‌‌های روانی به‌خوبی‌ آشنا هستند.

تصویر زیر امروز در شبکه های مجازی به کرات بازنشر شد و صفحات اینستاگرام چگونگی واکنش ها پس از قطع روابط دیپلماتیک اعراب با ایران را اینطور به نمایش گذاشتند.


عکس/ واکنش‌ها پس از

نظرات بینندگان

ارسال نظر