صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

پیشنهاد جایگزینی وزرای ایرانی تبار بحرین با عرب‌های اصیل!! +عکس

"لؤلؤة آل خلیفه" در حساب توییتر خود نوشت: "عصر مژده و خبرهای خوب است و انتظار جشن تغییر وزرای بحرینی ایرانی الاصل را با عرب های اصیل داریم." این سخنان همراه با بی توجهی رژیم آل خلیفه در بحرین به افزایش سخنان نژادپرستانه، پس از قلع و قمع خیزش مردمی سال 2011 در این کشور است.

کد خبر: 65048

به گزارش زمان به نقل از پایگاه خبری مرأة البحرین، پس از قطع روابط دیپلماتیک بحرین و ایران، یکی از اعضای خاندان رژیم آل خلیفه روز گذشته پیشنهاد داد وزرای ایرانی الاصل این کشور با وزرای عرب اصیل جایگزین شوند!

 
"لؤلؤة آل خلیفه" در حساب توییتر خود نوشت: "عصر مژده و خبرهای خوب است و انتظار جشن تغییر وزرای بحرینی ایرانی الاصل را با عرب های اصیل داریم."
 
 
 
این سخنان همراه با بی توجهی رژیم آل خلیفه در بحرین به افزایش سخنان نژادپرستانه، پس از قلع و قمع خیزش مردمی سال 2011 در این کشور است.
 
بحرین روز گذشته در با پیروی از سیاست های خصمانه رژیم آل سعود، از قطع روابط دیپلماتیک خود با کشورمان خبر داد. رژیم آل خلیفه همچنین به دیپلماتهای کشورمان 48 ساعت مهلت داد تا خاک این کشور را ترک کنند.
 
 
وقتی رژیم آل خلیفه به فکر جایگزینی وزاری ایرانی تبار بحرین با عرب های اصیل می افتد!
 
جزیره بحرین با وجود آن که از سال 1783 تحت حاکمیت خاندان آل خلیفه قرار داشت، اما همواره بخشی از خاک ایران به حساب می آمد. در زمان رژیم سابق ایران، با حمایت انگلستان جزیره بحرین اعلام استقلال کرد که از سوی حکومت وقت کشورمان به رسمیت شناخته شد.
 
 
انتهای پیام/ باشگاه خبرنگاران

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر