صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

داعش , اعدام وحشیانه نوجوان+عکس

گروه تروریستی داعش، یک نوجوان را در سوریه از بالای ساختمانی به پایین پرت کرد.روزنامه انگلیسی "دیلی میرور" تأکید کرد که دادگاه داعش این نوجوان را به اتهام همجنس گرایی به مرگ متهم کرد، درحالیکه گزارشها حاکی است که وی مورد سوء استفادۀ یکی از سرکردگان سعودی داعش به نام "ابو زید الجزراوی" قرار گرفته بود.

کد خبر: 65026

به گزارش زمان عناصر داعش در شهر دیرالزور سوریه درحالی که دست و چشم این نوجوان را بسته بودند، او را از بالای ساختمان به پایین پرت کردند.

روزنامه انگلیسی "دیلی میرور" تأکید کرد که دادگاه داعش این نوجوان را به اتهام همجنس گرایی به مرگ متهم کرد، درحالیکه گزارشها حاکی است که وی مورد سوء استفادۀ یکی از سرکردگان سعودی داعش به نام "ابو زید الجزراوی" قرار گرفته بود.

دادگاه داعشی در مقابل برای مجازات الجزراوی فقط او را از خطوط مقدم درگیری‌ها در عراق تبعید کرد.
پیش از این فیلمی در اینترنت از الجزراوی درحال آموزش اعدام زندانیان به یک کودک منتشر شده بود.

داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است و با اقدامات و جنایتهای خود در تلاش است تا به چهره اسلام ضربه بزند؛ "ابوبکر بغدادی" سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند.
 

اعدام وحشیانه یک نوجوان توسط داعش +عکس

 

اعدام وحشیانه یک نوجوان توسط داعش +عکس

 

اعدام وحشیانه یک نوجوان توسط داعش +عکس

منبع: العالم

نظرات بینندگان

ارسال نظر