صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

جزئیات تازه از عملیات اسارت «گلعاد شالیت»+ عکس

گردان‌های شهید عزالدین قسام از جزئیات تازه عملیات اسارت «گلعاد شالیت» سرباز اسرائیلی در غزه پرده برداشت.این گردان‌ها شامگاه سه شنبه اسامی فرماندهان شهید خود و کسانی که در مدت اسارت شالیت در غزه او را تحت نظر داشتند، به شرح زیر اعلام کرد:این در حالی است که «محمد ضیف فرمانده کل گردان‌های قسام روز سه شنبه دستور داد تا از جزئیات تازه این عملیات قهرمانانه و شهادت شماری از فرماندهان این گردان‌ها طی این عملیات در نوار غزه پرده برداشته شود.

کد خبر: 64060

به گزارش زمان گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» از جزئیات تازه عملیات اسارت «گلعاد شالیت» سرباز اسرائیلی در غزه پرده برداشت.

این گردان‌ها شامگاه سه شنبه اسامی فرماندهان شهید خود و کسانی که در مدت اسارت شالیت در غزه او را تحت نظر داشتند، به شرح زیر اعلام کرد:

«سامی حمایده»، «عبدالله علی لبد»، «خالد ابو بکره»، «محمد رشید داود» و «عبدالرحمان مباشر».

این در حالی است که «محمد ضیف فرمانده کل گردان‌های قسام روز سه شنبه دستور داد تا از جزئیات تازه این عملیات قهرمانانه و شهادت شماری از فرماندهان این گردان‌ها طی این عملیات در نوار غزه پرده برداشته شود.

گفتنی است که گردان‌های قسام در سال ۲۰۱۱ پس از امضای قرارداد مباله اسرا با دشمن صهیونیستی، گلعاد شالیت سرباز اسیر اسرائیلی را در مقابل آزادی بیش از هزار اسیر فلسطینی به این رژیم تحویل داد.

قسام شالیت را به مدت ۵ سال در مکانی نامعلوم حبس کرده بود و دشمن صهیونیستی هرگز موفق به شناسایی محل نگهداری او نشد که این پیچیده‌ترین عملیات در تاریخ نبرد با دشمن صهیونیستی بود.
 

 

منبع: ابنا

نظرات بینندگان

ارسال نظر