صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

زمان ارائه لیست‌های نهایی اصولگرایان

اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان با اشاره به تشکیل هیئت اجرایی و هیئت بررسی کننده وضعیت نامزدها در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان اظهار داشت: احتمالاً هیئت‌ها و کمیته‌های دیگری به هیئت اجرایی و بررسی کننده وضعیت نامزدها در شورای ائتلاف اصولگرایان افزوده شود.

کد خبر: 64015

خبرگزاری تسنیم: اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان با اشاره به تشکیل هیئت اجرایی و هیئت بررسی کننده وضعیت نامزدها در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان اظهار داشت: احتمالاً هیئت‌ها و کمیته‌های دیگری به هیئت اجرایی و بررسی کننده وضعیت نامزدها در شورای ائتلاف اصولگرایان افزوده شود.

وی ادامه داد: شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان در موضوع نامزدها بر این اعتقاد دارد که به‌جای سهم‌خواهی سعی کنیم که ارزش‌ها حاکم باشد تا در مجلس دهم مشکلات جامعه با اقتدار ایران اسلامی حل و اختلافات و دسته بندی‌ها رفع شود.

عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان گفت: شورای ائتلاف اصولگرایان از افراد و تشکل‌ها خواسته که اگر افرادی را شایسته می‌دانند، به شورا معرفی کنند تا آنها وضعیت افرادی را که می‌توانند به مجلس راه پیدا کنند بررسی کنند؛ البته در گذشته نیز ما از همه افراد و تشکل‌ها فهرست می‌گرفتیم و اسامی کسانی را که آنها مناسب و شایسته می‌دانستند که در این شرایط به مجلس بروند جمع می‌کردیم و میان آنها مقایسه صورت داده و هر فردی را که افضل بود به‌عنوان لیست نهایی برای ورود به مجلس معرفی می‌کردیم.

بادامچیان درباره زمان ارائه لیست‌های نهایی اصولگرایان خاطرنشان کرد: تصمیم گیری نهایی زمانی است که شورای نگهبان نظر خود درباره صلاحیت نامزدها را اعلام کند و ان‌شاءالله آن زمان فهرست نهایی اصولگرایان را به ملت ارائه می‌کنیم و انتخاب با ملت است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر