صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

تلاش براي انفصال ازروزنامه نگاري قوچاني

روز گذشته پروانه روزنامه «مردم امروز» لغو و «احمد ستاري» مدير مسئول آن به دادسرا احضار شد اما شماري از نمايندگان عضو جبهه پايداري به اين حکم راضي نشده و در گفت‌و‌گو با فارس خواستار برخورد و ايجاد محدوديت براي «محمد قوچاني» سردبير اين روزنامه شدند. «مردم امروز» از ششم دي ماه منتشر شد، اما به شماره بيستم نرسيد.

کد خبر: 5707

ايران / روز گذشته پروانه روزنامه «مردم امروز» لغو و «احمد ستاري» مدير مسئول آن به دادسرا احضار شد اما شماري از نمايندگان عضو جبهه پايداري به اين حکم راضي نشده و در گفت‌و‌گو با فارس خواستار برخورد و ايجاد محدوديت براي «محمد قوچاني» سردبير اين روزنامه شدند. «مردم امروز» از ششم دي ماه منتشر شد، اما به شماره بيستم نرسيد.
اين روزنامه 27 دي ماه به دستور دادسراي رسانه و فرهنگ توقيف شد. «علاء‌الدين ظهوريان» دبير هيأت نظارت بر مطبوعات با اشاره به طرح پرونده اين روزنامه در جلسه ديروز هيأت نظارت بر مطبوعات، از لغو پروانه فعاليت اين روزنامه و معرفي به دادگاه خبر داد.
تذکر دوم به «وطن امروز» و ارسال پرونده به دادگاه
همچنين هيأت نظارت بر مطبوعات روز گذشته علاوه بر لغو مجوز روزنامه «مردم امروز» براي دومين بار پياپي به روزنامه «وطن امروز» تذکر داد. به گفته ظهوريان در جلسه اخير هيأت نظارت پرونده اين روزنامه نيز مطرح و مقرر شد به اين نشريه بابت اصرار به تخلف و نقض مجدد مصوبات شوراي عالي امنيت ملي تذکر داده و مراتب به دادگاه معرفي شود.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر