صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

گفت و شنود امروز کيهان / راستگويان !

کد خبر: 5698

کيهان / گفت: ديروز، روزنامه شرق در صفحه اول خود از قول جهانگيري تيتر زد که 22 هزار ميليارد دلار بدون بازگشت از کشور خارج شده است!!
گفتم: 22 هزار ميليارد دلار؟! اين رقم فوق‌کلان کجا بوده؟ از کجا برداشت شده و از کجا خارج شده؟! اصلا مي‌فهمند 22 هزار ميليارد دلار يعني چي؟!
گفت: البته روزنامه شرق به روش هميشگي مدعيان اصلاحات، کلک‌مرغابي زده و در تيتر صفحه اول و تيتر خبر در صفحه 2 مبلغ 22‌هزار ميليارد دلار را آورده ولي در متن خبر نوشته 22 ميليارد دلار!
گفتم: 22 ميليارد دلار هم دروغ است چون اولا خزانه دولت، دخل بقالي نيست که هر کس از راه رسيد دست کند و پول بردارد! و ثانياً برداشت از آن به مجوز مجلس نياز دارد و ثالثا بعد از مجوز هم از طريق بانک‌ها و در قالب سند برداشت مي‌شود و رابعاً: اگر راست مي‌گويند اسناد آن را ارائه کنند!
گفت: اصلاح‌طلبان براي انتخابات مجلس به اين دروغ‌ها نياز دارند چون به هيچ‌يک از وعده‌هاي خود که عمل نکرده‌اند و بايد با تخريب ديگران ابراز وجود کنند...
گفتم: معني دولت راستگويان را هم فهميديم! از شخصي پرسيدند آيا در همه عمرت يک حرف راست زده‌اي؟ گفت؛ اگر بگويم آري، دروغ ديگري گفته‌ام!

نظرات بینندگان

ارسال نظر