صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

روایت بادامچيان از گلادياتورها درانتخابات!

کد خبر: 5674

ايسکا نيوز / عضو ارشد حزب موتلفه اسلامي‌ درمورداينکه اصولگرايان تمايل دارند در انتخابات به رقابت درون گروهي بپردازند يا با جناح رقيب حتي به صورت يک جريان اقليت دست و پنجه نرم کنند گفت: اينکه در انتخابات جنگ گلادياتورها راه بندازيم و با يکديگر بجنگيم هيچگاه در ايران اتفاق نخواهد افتاد.

وي در واکنش به اينکه به دنبال رقيب قدرتمند هستيد يا خير،گفت: دعواهاي سياسي در انتخابات‌ها امري طبيعي است و هيچ دليلي ندارد رقيب را تقويت کرده يا با هم همکاري کنيم بلکه بر اساس ضوابط و اخلاق و ادب اسلامي ايراني بايد در صحنه انتخاباتي حاضر شويم.

عضو ارشد حزب موتلفه با تاکيد بر خواست مردم در انتخابات بيان کرد: آزادي انتخابات يعني اينکه دررقابت انتخاباتي خواست مردم را در نظر بگيريم و معطوف به رقابت‌هاي جناحي نشويم لذا در هر دوره‌اي اصل انتخاباب بر خواست مردم است که مشخص مي‌کند چه کسي از چه طيفي بر سر کار بيايد.

بادامچيان درباره حضور ناطق نوري در انتخابات آتي مجلس اظهار بي اطلاعي کرد و گفت: اصلاح طلبان به دليل نداشتن چهره شاخص براي حضور در انتخابات مجلس عنوان مي کنند که آقاي ناطق نوري اصلاح‌طلب است اما وي تاکيد بر اصولگرا بودن خود دارد .

عضو ارشد حزب موتلفه تاکيد کرد ناطق نوري از ما اصولگرايان بوده و هست و اگر بخواهد به ما بپيوندد اختيار با خودش است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر