صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

وزارت نفت تسویه بدهی زنجانی را رد کرد / بانک مرکزی تسویه را تایید نکرد

مدیر کل روابط عمومی بانک مرکزی در واکنش به ادعای وکیل مدافع بابک زنجانی مبنی بر تسویه یک میلیارد و 427 میلیون یورو بدهی وی به شرکت نفت گفت: ما این موضوع را تایید نمی کنیم و مدعیان اگر سندی مبنی بر تسویه دارند ارائه کنند.

کد خبر: 55303

خبرگزاری تسنیم: مدیر کل روابط عمومی بانک مرکزی در واکنش به ادعای وکیل مدافع بابک زنجانی مبنی بر تسویه یک میلیارد و 427 میلیون یورو بدهی وی به شرکت نفت گفت: ما این موضوع را تایید نمی کنیم و مدعیان اگر سندی مبنی بر تسویه دارند ارائه کنند.


محمدعلی کریمی در واکنش به ادعای وکیل مدافع بابک زنجانی که گفته بود، یک میلیارد و 427 میلیون و 500 هزار یورو مطالبات شرکت نفت از بابک زنجانی تسویه شد، تصریح کرد: این موضوع مورد تایید ما نیست . مدعیان باید از بانک کارگزاری که مدعی وصول این میزان طلب شرکت نفت هست، اسناد و مدارک مربوطه را به بانک مرکزی ارائه کنند تا صحت و سقم آن بررسی شود.

 همچنین وکیل وزارت نفت با رد تسویه یک میلیارد و 427 میلیون یورویی بدهی بابک زنجانی گفت: مطرح شدن تسویه بدهی بابک زنجانی مغلطه است و این موضوع را باید منابع موثقی چون دادگاه یا بانک مرکزی تایید کنند.

علی اکبر ماهرخ‌زاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، با تاکید بر اینکه تسویه بدهی بابک زنجانی باید از طریق مراجع رسمی و موثقی چون دادگاه یا بانک مرکزی صورت گیرد، گفت: مطرح شدن تسویه بدهی بابک زنجانی مغلطه است و تاکنون وجه نقد یا ضمانتی از این فرد بابت تسویه بدهی دریافت نکرده‌ایم.

وی گفت: یک خبرنگار که با وکیل بابک زنجانی تماس گرفته بود گفت که وکیل این فرد اعلام کرده که در مورد تسویه بدهی بابک زنجانی به این صراحت سخن نگفته است و خبر تسویه بدهی یک میلیارد و 427 میلیون یورویی توسط برخی رسانه‌ها اشتباه است و آنها به نقل از خود این موضوع را عنوان کرده‌اند.

 

========================================================

 

 

خبرگزاری تسنیم: وکیل وزارت نفت با رد تسویه یک میلیارد و 427 میلیون یورویی بدهی بابک زنجانی گفت: مطرح شدن تسویه بدهی بابک زنجانی مغلطه است و این موضوع را باید منابع موثقی چون دادگاه یا بانک مرکزی تایید کنند.

علی اکبر ماهرخ‌زاد با تاکید بر اینکه تسویه بدهی بابک زنجانی باید از طریق مراجع رسمی و موثقی چون دادگاه یا بانک مرکزی صورت گیرد، گفت: مطرح شدن تسویه بدهی بابک زنجانی مغلطه است و تاکنون وجه نقد یا ضمانتی از این فرد بابت تسویه بدهی دریافت نکرده‌ایم.

مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران گفت: یک خبرنگار که با وکیل بابک زنجانی تماس گرفته بود گفت که وکیل این فرد اعلام کرده که در مورد تسویه بدهی بابک زنجانی به این صراحت سخن نگفته است و خبر تسویه بدهی یک میلیارد و 427 میلیون یورویی توسط برخی رسانه‌ها اشتباه است و آنها به نقل از خود این موضوع را عنوان کرده‌اند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر