صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

تبریک القاعده به اردوغان+تصویر

گروههای وابسته به شبکه تروریستی تکفیری بین المللی القاعده در سوریه پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات پارلمانی این کشور را تبریک گفتند.

کد خبر: 55249

 گروههای وابسته به شبکه تروریستی تکفیری بین المللی القاعده در سوریه پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات پارلمانی این کشور را تبریک گفتند. بنابر این گزارش، در بیانیه ای که به امضای گروههایی همچون احرارالشام، جیش الاسلام و ... رسیده است، پیروزی شکننده حزب عدالت و توسعه به اردوغان رییس جمهور مایه خوشحالی گروههای تروریستی تکفیری عنوان شده است.

 
تبریک القاعده به اردوغان+تصویر
 
در ادامه این بیانیه با اشاره به رشد اقتصاد ترکیه در زمان حکومت حزب عدالت و توسعه و حمایت اردوغان از گروههای تروریستی تکفیری همچون داعش، القاعده و گروههای وابسته به آنها از نقش محوری ترکیه در بحران تروریستی تکفیری بین المللی علیه مردم و دولت سوریه بشدت تقدیر شده است. لازم به ذکر است که گروههای امضا کننده این بیانیه بعنوان بازوی شبه رسمی القاعده در سوریه فعالیت داشته و فرماندهان و رهبران آنها از اعضای قدیمی این شبکه تروریستی بین المللی می باشند.
 
تبریک القاعده به اردوغان+تصویر
 
دولت ترکیه گروههایی همچون احرارالشام و جیش الاسلام را "گروههای میانه روی معارض دولت سوریه!" معرفی کرده و از ماهها پیش از بروز بحران در این کشور آنها را آموزش داده و تسلیح و تمویل کرده است. اطلاق عنوان معارضان میانه رو در حالی است که این گروههای بدترین جنایات را در حق ملت و ارتش سوریه مرتکب شده اند.
 
تبریک القاعده به اردوغان+تصویر
 
آخرین نمونه این جنایات در قفس قرار دادن گروهی از زنان و مردان غیرنظامی سوری و استفاده از آنها بعنوان سپر انسانی بر فراز پشت با مراکز فرماندهی، انبارهای سلاح و مهمات و محوطه اردوگاههای گروههای احرارالشام و جیش الاسلام بوده که از روز گذشته انتشار تصاویر آن موجی از محکومیت را در فضای رسانه های منطقه ای و فرامنطقه ای بدنبال داشته است./مشرق

نظرات بینندگان

ارسال نظر