صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

جرئیات دیدار اعضای پایداری با مصباح

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری جزئیات دیدار اعضای تشکل متبوعش با آیت الله مصباح را تشریح کرد.

کد خبر: 54702

به گزارش زمان حجت الاسلام سید محمود نبویان عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به دیدار امروز اعضای شورای مرکزی تشکل متبوعش با آیت الله مصباح یزدی، اظهار داشت: این دیدار نیز طبق روال جلسات گذشته جبهه برگزار شد و پس از ارائه گزارش از برنامه و کارهای جبهه، آیت الله مصباح نیز چند نکته را تاکید کردند که دو نکته آن بسیار قابل اهمیت بود.

وی ادامه داد: آیت الله مصباح در سخنان خود به موضوع قدم برداشتن برای رضای خدا تاکید داشت و خطاب به ما گفت که زمانی در کارهای خود موفق هستید که برای رضای کار خدا و با اخلاص کارهای خود را انجام دهید و اگر کاری را در جهت منافع شخصی و حزبی انجام شود قطعاً در مسیر موفقیت قرار نمی‌گیرد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری افزود: وی ضمن ابراز تأسف از برخی‌ها که به خاطر منافع حزبی، شخصی و خانوادگی خود سوابق درخشان و ارزنده دوران انقلاب را نادیده گرفتند و در مقابل انقلاب و نعمت بزرگ ولی فقیه که انسان را در مسیر درست قرار می‌دهند، رقیب خود می‌داند.

نبویان خاطرنشان کرد: آیت الله مصباح همچنین در خصوص سعادت انسان نیز گفت که انسان باید راه درست، ایمان به خدا، اخلاص داشتن و تبعیت از مسیر انقلاب و ولی فقیه را سرلوحه امورات خود قرار دهند تا به مسیر سعادت و خوشبختی برسند.

وی در پایان گفت: آیت‌الله مصباح بر نعمت وجود ولایت‌فقیه تأکید داشت و گفت که باید قدر این نعمت را دانست و بعد از وجود ائمه کمتر نعمت این‌چنینی برای ما وجود داشته و تبعیت از امام و جانشین بر حق ایشان از ابعاد گوناگون دارای امتیازات بزرگی است.

منبع: تسنیم

نظرات بینندگان

ارسال نظر