صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

آنچه از دونالد ترامپ نمیدانید+عکس

دونالد ترامپ میلیاردر، غول بازار املاک و مسکن و شخصیت جنجالی این روزهای دنیای سیاست، هرچند در خانواده‌ای ثروتمند بزرگ شد اما پدرش همواره می‌خواست ارزش پول را به او بفهماند.

کد خبر: 54303

به گزارش زمان، در زمان کودکی ترامپ پدرش او و برادرش را به محل ساخت و ساز املاک می‌برد و مجبورشان می‌کرد تا بطری‌های خالی نوشابه را جمع کرده و با پس دادن آن‌ها پول جمع کنند.

او می‌گوید از این راه پول چندانی عایدش نمی‌شد، اما این کار به او آموخت که برای پول درآوردن باید کار کرد.

 


ترامپ از چهره‌های مهم صنعت املاک و مستغلات آمریکا و یک ابرستارهٔ رسانه‌ای بوده است. ترامپ کاندیداتوری خود برای انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ۲۰۱۶ حزب جمهوریخواه اعلام کرده است.

شعار وی «احیای مجدد آمریکای بزرگ» چندان از شعارهای سیاسی غالب دور نیست، اما نیت آن بسیار متفاوت تر از «صبح در آمریکا»ی ریگان است. مصالحه ریگان به نوعی عادلانه بود، اما ترامپ معتقد است که کارگران غیرسفیدپوست خارجی در حال نابودی کشور هستند.

از ادعای اینکه مهاجران غیرقانونی مکزیکی قاچاقچی مواد و متجاوز هستند تا درخواست برای اخراج 11 میلیون نفر از آنها تا بحث درباره این که چین در حال نابودی تجارت آمریکا است، ترامپ نشان داده که پیام سیاسی اش اگر گفته نشود نژادپرستی، بلکه بیگانه ستیزی است.
 

آنچه از دونالد ترامپ نمی دانید+ تصاویر


 ترامپ همانند مردی است که هیچ وقت عقب نشینی نمی کند و می خواهد همه چیز را درست کند. فقط کافی است حمله وی به معروف ترین خبرنگار هیسپانیک کشور را مشاهده کنید. 

پس از انتشار گفته های وی در مورد بیرون کردن مهاجرین از آمریکا بسیاری در مورد سرنوشت همسر ترامپ که او نیز یک مهاجر است پرسیدند.

او در سال 1977 با ایوانا ترامپ ازدواج وپس از 16 سال زندگی از وی جداشد وپس از یک سال در ازدواج مجددش با ماریا می  پلیز در سال 1999 از وی جدا شد .پس از گذشت 6 سال، وی با همسر مهاجر خود ملانیا ترامپت که اصالت وی اسلوونی است در سال 2005 ازدواج کرد.

انتهای پیام/ باشگاه

نظرات بینندگان

ارسال نظر